כפר סבא

אלופי טריאתלון הילדים בכפר סבא

הם רכבו, שחו ורצו – אליפות המדינה בטריאתלון ילדים, המיועדת לגילאי 13-8 התקיימה בכפר סבא בחול המועד סוכות

כתב לוקאל 22/10/2019
טריאתלון הילדים בכפר סבא, צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

בחול המועד סוכות התקיימה בכפר סבא תחרות טריאתלון הילדים השנתית. התחרות, המתקיימת בעיר מדי שנה, מהווה ומוגדרת כאליפות המדינה בטריאתלון ילדים, כשהפעם נטלו בה חלק 420 ילדים בגילאי 15-8.

טריאתלון הילדים התקיים זו השנה השביעית בכפר-סבא בתמיכת ראש העיר רפי סער ועיריית כפר סבא, ובשיתוף חברת "דנאל מוטורס" כפר סבא (התומכים באירוע כספית זה שש שנים), קאנטרי כפר סבא בהנהלת אדיר שמיר, איגוד הטריאתלון הישראלי , כשהפעם בלט המקצה העממי, בו השתתפו כ-40 ילדים תושבי העיר, תחת ניצוחם של המאמן אביעד סיגיי מקבוצת הקאנטרי והמאמנת ואלופת אשת הברזל פנינה פקרמן. כמו כן, בלטה קבוצת "אלתרמנ'ס", בניצוחו של תושב העיר ואלוף ישראל לשעבר, רן אלתרמן

במסגרת התחרות, המוגדרת כתחרות הילדים הגדולה בארץ, נדרשים הילדים לשחות, לרכב ולרוץ, כאשר ברשות הספורט העירונית מאפשרים לילדים לחוות את חוויית התחרות גם באימונים מקדימים, וכן להתחרות במקצה עממי, הכולל שחייה למרחק של 50 מ', רכיבה על אופניים למרחק של 3 ק"מ וריצה למרחק של 1 ק"מ.

התחרות, אותה יזמו ניל ברם וגיא גליק – בני נוער ספורטאים מהעיר – נפתחה ביריית הזינוק בבריכת קאנטרי קלאב כפר סבא, כאשר המקצים חולקו לפי גיל, מקצים עממיים לבנות ולבנות ומקצה עממי משפחתי. מיד אחרי מקצי השחייה, יצאו הילדים למקצי רכיבה על אופניים ברחוב בן יהודה. מקצי הריצה התקיימו בשטח עפר צפונית לקאנטרי, כאשר גם מקצי הרכיבה וגם מקצי הריצה כללו מקצי מיני ספרינט.

בקטגוריית בנים גיל 8-9 זכה במקום הראשון אלעד קושניריוב, את המקום השני תפס דויד שינדרמן ואת המקום השלישי תפס מיכאל הרשקוביץ.

בקטגוריית בנות גיל 8-9 ניצחה מאי מרכס, כשאת המקום השני תפסה מאיה פורת ואת המקום השלישי נורית מקליס.

למקום הראשון בקטגוריית בנים גיל 10 הגיע אביתר נאור, למקום השני הגיע נאור אמבר ולמקום השלישי עמית לוי.

למקום הראשון בקטגוריית בנים גיל 12 הגיע עמיחי פורת, למקום השני גל גרוס ולמקום השלישי איתי אמבר.

למקום הראשון בקטגוריית בנים גיל 13 הגיע כליל פרלמן, למקום השני הגיע עומר קורן ולמקום השלישי יונתן דרוזנינוב.

את המקום הראשון בקטגוריית בנות גיל 10-11 תפסה עמית בן אדיבה, למקום השני הגיעה אדר קורנט ולמקום השלישי נוגה שבת.

בקטגוריית בנות גיל 12 ניצחה דנית נגריס, כשלמקום השני הגיעה עדי דוהן ולמקום השלישי יומי צידון.

אורן הרמן ניצחה את קטגוריית בנות גיל 13, כאשר למקום השני הגיעה עופרי להמן ולמקום השלישי עופרי כהן.

בקטגוריית מיני ספרינט בנים ניצח יואב יפה, את המקום השני תפס רום רבר ואת המקום השלישי תפס עירא הלפריןץ

בקטגוריית מיני ספרינט בנות ניצחה יעל בן מאיר, כשאת המקום השני תפסה גל קרש ואת המקום השלישי נועה בלפור.

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 21/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 05/11/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פעוטה נחנקה מגוף זר, מצבה קריטי
החלו עבודות הנגשת בית מוזה
החלו עבודות הנגשת בית מוזה
להציב פקח קבוע בחוף הנפרד
בחוף של מוש
בית הספר התחפש
בתי הספר התחפשו
ראש העין: העיר המתרחבת במדינה
"חשוב לי לקדם את העשייה הנשית בעיר"
אבנר יאור. סגל צעיר ותוסס
סיימה עם הזרים