כפר סבא

מכת פתיחה

שתי קבוצות הכדורעף של הפועל כפר סבא ספגו הפסדים מפתיעים במחזור הפתיחה. השבוע היה זה תורה של קבוצת הנשים שהופתעה על ידי קבוצת ק.ק. תל אביב

זאב גולדשמיט 30/10/2019
חן הימלפרב. ההפסד הגיע בהפתעה, צילום: אלן שיבר

בדומה לקבוצת הגברים של המועדון, גם קבוצת הנשים בכדורעף הפועל כפר סבא ספגה הפסד מפתיע במחזור הפתיחה של ליגת העל, 3:1 למועדון ק.ק. תל אביב. לעומת זאת, קבוצת הגברים של המועדון התאוששה מההפסד בשבוע שעבר, וניצחה שלשום את העולה החדשה, מכבי אשדוד 1:3.                                                       

נפתח בנשים. בעונה שעברה ק.ק. הפסידה בכל ארבעת מפגשיה מול בנות כפר סבא, אבל הפעם תפסה את כפ"ס לא מוכנה, הגם ש ק.ק. השלימו את הסגל שלה רגע לפני פתיחת העונה. תל אביב פתחה חזק וניצחה במערכה הראשונה הצמודה 23:25. כפר סבא השוותה ל-1:1 עם ניצחון משכנע 17:25 במערכה השניה . ק.ק. תל אביב ניצחה בשתי המערכות הבאות (18:25, 23:25) ובמשחק כולו.  הפועל כפר סבא חסרה את המגישה הראשונה, מרסלה קוראה, שהתחתנה עם מאמן הכושר במועדון וצפויה לשחק העונה כישראלית, אבל טרם קיבלה את האישור ממשרד הפנים. במקומה שיחקה עדי בן חיים.                                                                        

"זו בהחלט הפתעה שהפסדנו" אמר מאמן הפועל כפר סבא חן הימלפרב. "לא רוצה להוריד מהערך של הניצחון של ק.ק., אבל מבחינתי זה ההפסד הכי מאכזב מאז שאני זוכר את עצמי כאן. יש לנו שחקניות טובות, אבל השחקניות הזרות צריכות עדיין להסתגל לליגה ולעשות את ההתאמה. לא שיחקנו יציב, המשחק שלנו לא שטף, ו- ק.ק ניצלו זאת לטובתם. ברגעים המכריעים לא ידענו לעשות נקודות". הימלפרב גם רואה נקודת אור: "הייתי מרוצה מעדי בן חיים על רוח הלחימה, ומהליברו מאי שירון, שעשתה עבודה טובה".                      

המשחק הבא של בנות הפועל כפר סבא יהיה במוצ"ש (19:00 בר לב) נגד מכבי אשדוד, שבמחזור הראשון הפתיעה בניצחון על האלופה מכבי חיפה. בהפועל כפ"ס החליטו להעביר את משחקי הבית משישי בצהריים למוצאי שבת כדי למשוך יותר קהל.                

שבוע אשדוד בכדורעף נפתח כבר שלשום (שלישי), כשקבוצת הגברים של הפועל כפר סבא ניצחה בצורה משכנעת  את מכבי אשדוד 1:3 (20:25; 17:25; 26:24; 21:25). שלושת שחקני הרכש הזרים של כפר סבא, מייקל צ'מוס (18 נקודות), אבנדרו סוזה (17) וקונרד פורמלה (16 נקודות) סחפו את הקבוצה לניצחון. גם ווסילי פוילוב וטוני קויפמן תרמו את שלהם.                                                 

המאמן שגיא ברעם: "היה חשוב לנו לנצח, הדרך פחות חשובה. עשינו מעט טעויות. ניצחנו יריבה טובה שעוד תפתיע בליגה". במחזור הבא כפר סבא יוצאת למשחק חוץ נגד מכבי ת"א.                                 

 ונעבור לדור הצעיר, נבחרת הבנות בכדורעף של תיכון גלילי כפר סבא, בהדרכת אלעד שפגט, שפתחה את העונה בליגת העל לתיכוניים עם שני הפסדים, חזרה לעצמה כשניצחה את מבואות עירון 0:3. משחקה הבא יהיה נגד משגב (6.11). נבחרת הבנים של גלילי, בהדרכה גיל ריב, נותרה מושלמת עם שלושה ניצחונות משלושה משחקים.


עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 21/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 05/11/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
איך לבחור חיתולים למבוגרים?
בני יהודה ישחקו בבלומפילד
פסטיבל הקוקטיילים של ישראל בהרצליה
פסטיבל הקוקטיילים של ישראל בהרצליה
דילים חדשים ביריד האוכל של דיזנגוף סנטר
דוז פואה קולינרי
בחירות בתמונות
בחירות בתמונות
גבר נרצח בעכו
פרסום ראשון: מרפאת קופח כללית ברחוב הרשות בסכנת סגירה
פרסום ראשון: מרפאת קופ"ח 'כללית' ברחוב הרשות בסכנת סגירה
"הציבור משווע לו"