כפר סבא

שני ויכוחים בכביש הסתיימו בכתבי אישום

במקרה אחד הואשמה תושבת כפר סבא כי ירקה על בעלה של נהגת בעקבות ויכוח על חניה. במקרה אחר הואשם תושב רעננה באיומים על נהג במהלך ויכוח בכביש

מיכאל פרוסמושקין 31/10/2019
איומים בכביש, צילום אילוסטרציה freepic

שני כתבי אישום הוגשו במהלך הימים האחרונים נגד שני תושבי כפר סבא ורעננה בגין מעורבותם, כל אחד על פי חלקו, בתקיפה ואיומים במהלך ויכוחים בכביש.

באחד המקרים, תושבת כפר סבא, בת 39, הואשמה בתקיפה של תושב העיר. על פי כתב האישום שהוגש נגדה, ב – 11 ביוני השנה, ניסתה אשתו של אותו תושב להחנות את רכבה בחניה בסמוך לגן ילדים ברחוב גולומב בכפר סבא, בעוד בעלה עמד מחוץ לרכב. בשלב מסוים, נצמדה הנאשמת עם רכבה לרכבה של הנהגת השנייה באופן שלא אפשר לאחרונה לבצע חניה.  מיד לאחר מכן, ביקש בעלה מהנאשמת שתיסע אחורנית על מנת לאפשר לאשתו לחנות, אך זו השיבה לו כי גם כך אשתו לא תצליח לבצע חניה במקום ובהמשך החלה לצפור  ונכנסה עם רכבה לתחום החניה וכיבתה את הרכב.

או אז, כפי  שעולה מהחקירה, התקרב בעלה של נהגת הרכב אל הנאשמת והאחרונה ירקה עליו ופגעה בפניו. בתגובה לכך, על פי הנטען, הוא הכה עם ידו במראת הרכב ושבר אותה. לאחר מכן התרחק מהרכב והלך לכיוון הגן. בשלב זה, על פי כתב האישום, הקניטה אותו הנאשמת תוך שהיא אומרת לו בין היתר כי הלוואי שהילדה שלו תיטבע בבריכה. בעת ששמע את דבריה, הסתובב האיש לכיוונה, תפס אותה עם ידו בצווארה והצמידה אותה לרכב, ומיד לאחר מכן נכנס אל הגן.

בתוך כך, בימים האחרונים הוגש כתב אישום נגד תושב רעננה, בן 45, בגין איומים. על פי הנטען, ב – 28 במרץ השנה, ברחוב התחנה בכפר סבא, פרץ ויכוח בכביש בין אשתו של הנאשם לתושב טירה ובמהלכו סירבו השניים להחליף פרטים אישיים ביניהם. או אז, כך על פי כתב האישום, הזעיקה האישה את הנאשם למקום ובמהלך דין ודברים בינו לבין לאותו תושב טירה איים עליו לכאורה הנאשם  בכך שדפק מספר פעמים על שמשת הרכב וירק על הרכב. או אז, קרא הנאשם לעברו של אותו תושב טירה מילות גנאי ואיים לכאורה כי יהרוג אותו כשבין היתר אמר לו: "ערבי מחבל, יש לך סכין, תחזור לשטחים..."

משפטם של שני הנאשמים עתיד להתחיל בחודש ינואר.


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
הגינה ברחוב הניצנים. התושבים מתלוננים
"בסך הכל ביקשנו יום אחד של מנוחה"
רכב עלה באש בכפר סבא
קיימות ישראלית בקונגו
רב מרכז העיר והמקוואות הרב  בן ציון יעקב קרמר (שמאל)  ואברהם קורזוך מנהל מחלקת המקוואות(ימין)  בבדיקת כשרות בורות הטבילה במקווה החדש
סיור במקווה החדש הנבנה בשכונת קפלן בכ"ס
מי הצית את השמורה?
"אני בוחרת לוותר מפאת האחריות הציבורית"
תמי פלד חיון
בין חוק החסינות, פסקת ההתגברות לחוק הגיוס – נמצאים החיים האמיתיים
עובדי העירייה התנסו במוגבלויות שונות