כפר סבא

מסיבת גיוס הסתיימה באלימות

צעיר הואשם כי במהלך מסיבת גיוס בלופט בכפר סבא, בעודו בגילופין, התנהג באלימות ופצע באמצעות זכוכית שני בני אדם. בשלב מסוים הוא הותקף בעצמו ונשברה לו שן

מיכאל פרוסמושקין 07/11/2019
אלימות במועדון, צילום אילוסטרציה freepic

צעיר, בן 20, הואשם השבוע כי גרם לפציעתם של אחרים במהלך אירוע אלים במסיבת גיוס בכפר סבא.

מהחקירה עולה כי הנאשם, שאמור היה לשהות במעצר בית לילי בכפר סבא, חגג ב – 26 באוקטובר לחברתו מסיבת גיוס בלופט ברחוב החרושת בכפר סבא ובאירוע לקחו חלק מספר חברים. באותו זמן, חמישה תושבי אזור המשולש התארחו בלופט קומה מתחת.

סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר, בתום האירוע, עזב הנאשם את הלופט כשהוא תחת השפעת אלכוהול. בשלב מסוים, אחד מתושבי אזור המשולש חש ברע, יצא מהלופט והתיישב בספה סמוכה והבחין בנאשם מתקדם לעברו במהירות, מנסה לתקוף אותו תוך כדי שחבריו תופסים אותו ומנסים למנוע זאת. או אז נכנס הצעיר בחזרה ללופט וסיפר לחבריו כי הנאשם ניסה לתקוף.

בהמשך, כשיצאה חבורת תושבי אזור המשולש מהמקום, התקרב הנאשם אל אחד מבני החבורה והכה באמצעות שבר של בקבוק זכוכית בלסת שלו ולאחר מכן בזרוע – כתוצאה מכך סבל הצעיר מחתכים. בשלב זה הבחין אחד מחבריו של הקורבן בתקיפה, הסתובב לכיוונו של הנאשם – וזה נתן לו אגרוף בפניו עם הזכוכית ופצע אותו בפניו.  מהחקירה עולה כי בהמשך, הותקף הנאשם על ידי מי מהמעורבים וכתוצאה מכך אף נשברה לו שן ונגרמו לו שריטות בגופו.

בחקירתו הודה כי תקף באגרוף אך הכחיש שהחזיק בידו זכוכית. לטענתו, הותקף על ידי מעורבים אחרים שרצו כי הוא יארגן עבורם סמים.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
"פותחים שערי תפילה"
'תעשו חיל בלימודיכם'
סנדלי ילדים לקיץ הקרוב
סנדלי ילדים לקיץ הקרוב
פצוע בתאונת עבודה בהוד השרון
פצוע בתאונת עבודה בהוד השרון
הכנסות שיא מהספורט לטוטו
הכנסות שיא מספורט לטוטו: 3 מיליארד ש"ח
ביקושים גבוהים למגורים במגדל העמק
תביעה -  איבד שליטה, התנגש בעסק ולא שילם על הנזקים
תביעה - איבד שליטה, התנגש בעסק ולא שילם על הנזקים
יושבת ראש מכבי רעננה, זיוה לב דגן, הודיעה על התפטרותה
ג'ף רוזן במו"מ לרכישת מכבי רעננה