כפר סבא

12 מי יודע?

קבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא התפוצצה עם 12 שערים לרשתה של עוצמה חולון. דודי סטולפר, מאמן הקבוצה, מסביר את התוצאה הלא שגרתית ומספר על ייחודה של קבוצתו

זאב גולדשמיט 12/11/2019
דודי סטולפר. להיאבק על עליה ללאומית, צילום: פרטי

קבוצת הכדורגל בית"ר כפר סבא (ליגה ב', דרום א') סיימה ביום שישי את משחקה הביתי נגד הפועל כפר הקאסם שועאע בתיקו 1:1. כפר קסם פתחה חזק את המשחק וכבשה כבר בדקה השלישית, אבל שחקניו של מעיין נגב התאוששו מהר מהלם הפתיחה ובדקה ה-30 הישווה רימון כהן ל-1:1.                                                                   

לאחר ששליש מהעונה מאחורינו, בית"ר כפר סבא ממוקמת במקום החמישי עם 16 נקודות מעשרה משחקים. הקבוצה השיגה ארבעה ניצחונות, ארבעה משחקים סיימה בתוצאת תיקו והפסידה בשני משחקים. כעת הליגה יוצאת לפגרת חורף, ועם חידושה תתארח אצל הפועל קריית אונו.                                                                           

אבל עם כל הכבוד לבוגרים, הסיפור של השבוע שייך לדור העתיד. קבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא חגגה ניצחון ענק על עוצמה מ.כ. חולון 1:12 במסגרת הליגה הארצית. המצטיין במשחק היה גל נבון שכבש שלושה שערים. שני שחקנים כבשו צמדים: יוסי אלקובי, וג'ון גיא פביאן. עוד כבשו: פולג שהרבני, אורי בונקר, קורן מילר, אלמוג אלשטיין, איתי בן זאב.                                                                  

לאחר תשעה מחזורים קבוצת הנוער נמצאת במקום הרביעי עם 16 נקודות, כשלפניה בטבלה רמת אליהו, הוד השרון והכח ר"ג. את הקבוצה מאמן זו העונה החמישית ברציפות דודי סטולפר, שזוכה להערכה רבה על עבודתו בטיפוח כישרונות צעירים. סטולפר הוא מכוכבי העבר של הפועל כפר סבא בשנות התשעים, והיה שותף לזכייה בגביע המדינה ב- 1990.

דודי סטולפר, הבאתם תוצאה הלקוחה מליגת הכדוריד. מה קרה?

"אנחנו קבוצה טובה שמשתפרת, קבוצה התקפית שכבשה הכי הרבה שערים בכל הליגות לנוער, למעט אשדוד מליגה לאומית. נתקלנו ביריבה לא חזקה במיוחד, שתפסה אותנו ביום טוב. אין ספק ש- 1:12 זו תוצאה לא שגרתית, אבל לא חוגים יותר מידי. מיד אחרי הפגרה צפוי לנו משחק צמרת נגד הכח ר"ג, ואם ננצח זה יתן לנו דחיפה  גדולה להיאבק העונה על העלייה לליגה הלאומית, שם מקומנו".

מה מייחד את הקבוצה?

"הרבה שחקנים עם יכולת התקפית טובה מאוד, וזה בא לצערי על חשבון ההגנה, כי ספגנו 20 שערים, שזה יותר מידי. אנחנו עובדים לייצב את ההגנה. אני רואה שיפור כשבשני המשחקים האחרונים ספגנו שער אחד, ושיפרנו את משחק ההגנה".                                    

קבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא היא ספקית שחקנים לקבוצה הבוגרת. העונה עלו מהנוער שלושה שחקנים שמקבלים הזדמנות בקבוצת הבוגרים של המשחקת בליגה ב', והפכו לדומיננטיים. מדובר בקשר שמעון ישראל, בחלוץ ליאור יהודה והשוער אביעד קראדי. בשנים האחרונות כ-15 שחקנים יוצאי מחלקת הנוער של בית"ר כפר סבא מצאו את מקומם בקבוצות בוגרים שונות.

עוד בכפר סבא
כתב לוקאל 08/12/2019
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
12 חשודים בייבוא וגידול סמים
עילאי הרסגור רפי סער ומנכל עמותת אדם טבע ודין
מאחדים כוחות נגד הקמת תחנת הכח
חבילות הסיגריות שנתפסו אצל הקטין
חשד: שדד 4 פעמים אותה פיצוציה
ההצגות של כל הזמנים
ההצגות של כל הזמנים
רעננה הכי מבוקשת במסגרת מחיר למשתכן
רעננה הכי מבוקשת בהגרלת "מחיר למשתכן"
 אין דבר שיעצור אותי
"אין דבר שיעצור אותי"
'חייבים להתחיל בפרויקט'
מדע וטכנולוגיה בגני הילדים בפתח תקווה