כפר סבא

עובדת ניקיון בפארק תקפה שני ילדים

עבודות שירות, מאסר על תנאי ותשלום פיצוי – אלו העונשים שנגזרו על עובדת ניקיון בפארק בכפר סבא שהורשעה בתקיפת שני ילדים קטנים במשחקיה

מיכאל פרוסמושקין 14/11/2019
עובדת ניקיון בפארק תקפה שני ילדים, צילום אילוסטרציה freepic

עבודות שירות נגזרו בבית משפט השלום בכפר סבא על תושבת טירה, בת 57, שהורשעה בתקיפת שני ילדים בני כשנתיים וחצי בפארק העירוני בכפר סבא.

על פי כתב האישום, ב – 22 ביולי 2016 בילתה תושבת השרון יחד עם בתה ובנה הקטנים בפארק, כשהילדים שיחקו במשחקיה בפארק יחד עם ילדים נוספים.

מעובדות כתב האישום המתוקן עולה כי בסמוך לשעה שמונה וחצי הגיעה הנאשמת, שהינה עובדת ניקיון במשחקייה, למקום, התקרבה לילדים, לקחה את המשחקים שלהם והשליכה אותם. לאחר מכן אחזה בילדים באזור הכתף, הזיזה אותם הצידה ותקפה אותם בכך שהכתה אותם בידיהם באמצעות ידיה. כתוצאה מכך, נגרמו לילדים כאבים והם החלו לבכות.

בשלב זה ניגשה אמם של הילדים לנאשמת ואמרה לה שאין לה זכות לגעת בילדים. בתגובה לכך השיבה הנאשמת כי היא האחראית על המקום בהיותה המנקה וכי אסור לילדים לשחק בחול וללכלך, ומיד לאחר מכן קיללה את האם. במהלך הוויכוח, לקחה האם את הילדים, הושיבה אותם במרחק מן הנאשמת וניסתה לאתר את המנהל של הנאשמת. בשלב זה, תפסה הנאשמת את רכב ה"בימבה"  (צעצוע) של הילדה והשליכה אותה לעבר האם וילדיה. הצעצוע פגע במצחה של הילדה וכתוצאה מכך נגרם לה חתך במצח ודימום והיא נזקקה לפינוי לבית חולים לקבלת טיפול רפואי.

מגזר הדין עולה כי למתלוננת ולילדיה נגרמו נזקים גופניים ונפשיים. המתלוננת מתקשה להירדם בלילות, ילדיה סובלים מנדודי שינה וסיוטים וניכר כי למרות חלוף הזמן האירוע מושא כתב האישום עדיין מהדהד בחייהם.

הנאשמת הורשעה בעבירה של תקיפת קטין או חסר ישע וגרימת חבלה של ממש. הפרקליטות ביקשה לגזור עליה שישה חודשי עבודות שירות. סנגורה של הנאשמת, עו"ד יוסף מסארווה, טען כי הנאשמת לקחה אחריות על מעשיה, אך שללה כוונה לפגוע בילדים. הסנגור ציין את גילה המבוגר של הנאשמת, את נסיבות חייה וביקש להקל עמה.

בסופו של דבר השופט מיכאל קרשן גזר על הנאשמת שלושה חודשי עבודות שירות בעמותת שווים לשיקום תעסוקתי, מאסר על תנאי בן ארבעה חודשים ופיצוי בסך 5,000 שקל לאמם של שני הילדים.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחבקים את שדרות
האריכה את המועד
רכב התהפך בחולון
רכב התהפך בחולון
מעגל מוסיקלי בלבן
בתיהם נשרפו עד היסוד אך רוחם לא נשברה
אלוני- עיצוב טטיאנה פיינסקי
טיפים לעיצוב המרפסת
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
נתיבות: צעיר נדקר למוות
תוכנית הבטיחות והביטחון המתוגברת
בהוד השרון דואגים לחופשת קיץ בטוחה ומהנה