כפר סבא

"אהבתי את הכתבה כי היא הייתה מעניינת"

עומר מילר, בת תשע, שלומדת בבית הספר גורדון בכפר סבא, התבקשה על ידי מורתה לחפש בעיתון כתבה מעניינת ולסכם אותה. עומר בחרה בכתבה שפורסמה בעיתון "קול הכפר'' על בעלי כלבים שחוגגים לחיית המחמד שלהם יום הולדת

קרן שלהבת 21/11/2019
עומר עם כלבתה טופי. מתכוננת לחגיגות יום ההולדת, צילום: קרן שלהבת

כשעומר מילר בה ה-9 מכפר סבא התבקשה לכתוב חיבור על כתבה שקראה בעיתון היא בחרה בכתבה שפורסמה בעיתון "קול הכפר'' על בעלי כלבים שחוגגים לחיית המחמד שלהם יום הולדת.

 עומר בת ה-9, שלומדת בבית הספר גורדון, התבקשה על ידי מורתה לחפש בעיתון כתבה מעניינת ולסכם אותה. אמה, רננה, הביא לה מספר עיתונים לעיון ועומר שנתקלה בכתבה שלנו "אין חגיגה בלי עוגה' (גם לא לבעלי חיים)" החליטה שמבחינתה זו הכתבה הכי מעניינת. הכתבה התפרסמה בדיוק לפני שנה וכללה סרטון קצר בדפי הפייסבוק שלנו על בעלי כלבים שחוגגים לחיית המחמד שלהם יום הולדת, עם בלונים, עוגה וחברים.

עומר, מה גרם לך לבחור בכתבה שלנו?

עומר: "אהבתי את הכתבה כי היא הייתה מעניינת. יש לי כלבה בשם טופי שהיא ממש מקסימה. אני מאוד אוהבת אותה, משחקת אתה ויורדת איתה לטייל בחוץ. היא החברה הכי טובה שלי. ראיתי בכתבה את משפחת שריג חוגגת לכלבה שלהם ניוקי יום הולדת וזה עניין אותי. רציתי לספר לחברים שלי בכיתה, שגם הם יחגגו לכלבים שלהם יום הולדת. כל אחד מהילדים בכיתה כתב חיבור על כתבה אחרת והמורה נתנה לנו לקרוא את מה שכתבנו. הבנתי שאפשר להכין לכלב עוגה טעימה ובריאה, לקנות בלונים ולקשט את הבית. טופי עוד מעט בת 16, הצעתי להורים שלי שגם אנחנו נחגוג והם הסכימו".

איך תחגגו לטופי?

"נכין לה עוגה טעימה, אולי מבשר ונקשט את כל הבית בבלונים. נשיר שירים ונעשה לה המון כיף".

את עומר שמקריאה את החיבור המקסים שלה תוכלו לראות בסרטון בפייסבוק בדף הבית שלנו 'קול הכפר'.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
רכש חדש להפועל כפס
רכש חדש להפועל כפ"ס
דייט רומנטי עם קונדיטורית שמו
דייט רומנטי עם קונדיטורית שמו
אישום: תקף ידידה בשנתה והכה את חברותיה כשניסו לסייע
אישום: תקף ידידה בשנתה והכה את חברותיה כשניסו לסייע
"סתם נטפלים אליו"
סוכם מתווה הצהרונים לשנה הקרובה
לשנות את הרכב המועצה הדתית
"קניג היה מנהיג שהצליח לחבר בין דתיים לחילוניים"
הדיון על תכנית הבניה באפולוניה עובר לעליון
הדיון על תכנית הבניה באפולוניה עובר לעליון