כפר סבא

אירועי השבוע באושילנד

הנחות ענק בבלאק פריידי ,פסטיבל בייבי, סימולטור השור הזועם, סרט והצגה, סדנאות יצירה ובישול ושעת סיפור הם רק חלק מהפעילויות השבוע באושילנד

כתב לוקאל 26/11/2019
פסטיבל בייבי באושילנד, צילום: נטלי טל

מתחילים את השבת בשילוב של שופינג בבלאק פרידיי ובילוי לילדים עם סימולטור השור הזועם ושולחנות משחק, ממשיכים את השבוע בצפייה בסרט אנימציה ובהצגה חינוכית עם הילדים ומקנחים בפעילות משותפת עם הקטנטנים בפסטיבל בייבי – מתחם אושילנד מציע שבוע עמוס בפעילויות ללא תשלום להורים, ילדים ולפעוטות.

ביום שבת תוכלו ליהנות מהיום האחרון של חגיגת השופינג של בלאק פריידיי עם הנחות ענק של עד 70% הנחה על המוצרים השונים ברשתות המובילותבזמן שההורים יהיו עסוקים בשופינג, יוכלו הילדים ליהנות ביום שבת מסימולטור השור הזועם בו יוכלו לנסות את מזלם ולהישאר זמן רב ככל האפשר על השור האלקטרוני. בנוסף יוצבו ברחבי המתחם 5 שולחנות משחק כמו שולחן הוקי אויר, שולחן  פינג פונג, שולחן כדורגל,  שולחן ביליארד והוקי יהלום.

ביום ראשון מתחילים את השבוע עם סרט ילדים + פופקורן ב-35 ש"ח בלבד במסגרת הקרנות "סינמה קידס". השבוע יוקרן סרט האנימציה "נורם בעיר הגדולה 3". דב הקוטב האהוב נורם וחבריו מתכוננים לחתונתו של סבו, אך צרות מתחילות להתעורר בהר המסתורין.

לאחר שצפיתם בסרט, הגיע הזמן ביום שני לחוות ביצירה חיה על הבמה עם ההצגה "הדייג ודג הזהב". ההצגה של תיאטרון גבעתי, אשר בוחר בהצגות בעלות מסרים ערכיים וחינוכיים, מספרת את סיפורו של דייג עני ודג זהב לפי האגדה הקלאסית של פושקין.

עוד יום עובר ועוד פעילות לילדים מגיעה, ובשלישי – סדנת יצירה בה ייצרו הילדים בובת גרב של שבלול ובעקבותיה שעת סיפור באותו הנושא על הטיול של השבלול. ביום רביעי ילדים חובבי בישול יוכלו להכין מזון טעים ובריא וילמדו לנגב בסיבוב חומוס פטריות.

הורים לקטנטנים יוכלו ליהנות השבוע מפסטיבל בייבי להורים לקטנטנים עם יומיים של הרצאות, מתחמים, הפעלות ויריד מכירה של בגדי ילדים. בין הפעילויות שייערכו בפסטיבל: פעילות התפתחות מוזיקלית פעילות מוטורית

וקוגניטיבית, מתחם צילום מקצועי והרצאה על ניהול זמן במהלך חופשת הלידה.

כניסה חופשית

מתחם אושילנד כפר סבא

. 

לוח פעילויות 30-6.12

 

שבת  -סימולאטור שור זועם : בנוסף 5 שולחנות משחק

4/12-5/12- פסטיבל בייבי

יום א - סינמה קידס- הקרנת סרט +פופקורן ב35 ₪

  • נורם בעיר הגדולה
  • יום ב - הצגות – 17:30 - הדייג ודג הזהב

יום ג – סדנה וסיפור - סדנה ב17:00 שעת סיפור ב17:45 -

סדנה- בובת גרב שבלול 

סיפור- הטיול של השבלול 

 

יום ד - סדנת בישול בריא- 17:00-19:00

חומוס פטריות - ניגוב בסיבוב

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אירוע "שבתרבות" מעורר מחלוקת
זהו יום הבוחר
זהו יום הבוחר
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ
גן החיות התנכי בירושלים
בין ערביים בגן החיות
"סיפרו" את הספרים
שוטרים הותקפו במועדון בהרצליה
עוברים באור אדום
לא עוצרים באדום?
'אחת מכל אחת צריכה לדעת'