כפר סבא

קריית התקשורת בכפר סבא יוצאת לדרך

ועדת המשנה המחוזית להתנגדויות אישרה למתן תוקף את תוכנית קריית התקשורת בצפון מערב העיר כפר סבא. התוכנית משלבת את בית הספר ללימודי התקשורת, שטחי משרדים ומסחר נלווה. ראש העיר רפי סער: "מדובר בבשורה אמיתית לעיר כפר סבא"

כתב לוקאל 28/11/2019
הדמיות קריית התקשרות, צילום הדמיה: "סקורקא אדריכלים"

עכשיו זה סופי: חברת "תיא תקשורת" תקים מרכז ישראלי לקולנוע ולטלוויזיה בצפון מערב העיר כפר סבא, לאחר שוועדת המשנה המחוזית להתנגדויות של לשכת התכנון מחוז מרכז אישרה למתן תוקף את התוכנית, במסגרתה יועברו אולפני הרצליה ממיקומם הישן לעיר כפר סבא וזאת בהמשך להתערבותו של ראש העיר רפי סער, שקידם את התוכנית מאז היבחרו.

מדובר בתוכנית, שקודמה באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, המשתרעת על פני שטח של כ-8.5 דונם, בהם ייבנו בין היתר אולפני צילום והפקה ובית ספר למקצועות התקשורת  משרדים לאולפנים ומסחר נלווה, כאשר המבנה תוכנן על ידי "סקורקא אדריכלים".

יש לציין, כי מדובר בתוכנית שפורסמה להפקדה כבר בשנת 2017 אך בשל הליך התנגדויות ממושך, עוכבה הוצאתה לפועל. עם כניסתו לתפקיד, פעל ראש העיר רפי סער לקידום התוכנית, ובחודש ינואר האחרון התקיים דיון בוועדת המשנה להתנגדויות, שהוביל כעת להחלטה החשובה שמשמעותה – מתן אפשרות להוצאת היתר בנייה לתוכנית והתחלת עבודות בזמן הקרוב.

ראש העיר רפי סער:"מדובר בהזדמנות חשובה והיסטורית, ובבשורה אמיתית לעיר כפר סבא, אשר תתרום רבות לכלכלת העיר, למיתוגה של העיר  ולתושביה. העיר כפר סבא מקדמת ומעודדת השכלה גבוהה וכן תרבות וקולנוע ישראלי ואף קיימה אך לפני חודשים ספורים את פסטיבל הקולנוע הישראלי הראשון בעיר, שהתקיים לראשונה לצד קיום טקס פרסי אופיר – האוסקר הישראלי. בנוסף, כחלק מקידום העסקים בעיר בכלל, ותחום הקולנוע והטלוויזיה בפרט, צולמו והופקו בעיר עשרות הפקות שונות. אני סמוך ובטוח כי הקמת קריית התקשורת בכפר סבא תשרת את תושבות ותושבי העיר, כמו גם את תושבות ותושבי האזור כולו".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
גן לחינוך מיוחד נפתח בחוף אשקלון
גן לחינוך מיוחד נפתח בחוף אשקלון
נחל השבעה שוקם בהשקעה של 4 מיליון שקל
ארבעה עצורים בגין קטטה
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
לתפוס ת'רגע
יוקם ארגון לבוגרי ויצו
יוקם ארגון לבוגרי ויצ"ו
דוברת וייזר. להרחיב את מנעד השירותים
משרד החינוך אישר פתיחת שתי כיתות לחינוך המיוחד ברמת השרון
חשד: נהג בשיכרות כשלצידו בקבוק אלכוהול
חשד: נהג בגילופין כשלצידו בקבוק אלכוהול
שוד בבית עסק בהרצליה פיתוח