כפר סבא

הלילה: ארבעה כלי רכב עלו באש

ארבעה כלי רכב עלו באש באישון לילה בשכונת דובדבן הכפר בכפר סבא. לוחמי האש השתלטו על הלהבות. המשטרה פתחה בחקירה. בין היתר נבדק האם מדובר בהצתה. תוך חודשיים וחצי עלו באש עשרה כלי רכב ברחבי העיר

מיכאל פרוסמושקין 29/11/2019
זירת האירוע (צילום: אתר לוקאל)

שוב: כלי רכב עלו בלילה בין חמישי לשישי באש בכפר סבא. 
 
סמוך לשעה שתיים בלילה התקבל דיווח על כלי רכב שעלו באש ברחוב האקליפטוס בשכונת דובדבן הכפר בכפר סבא. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות כוחות כיבוי מתחנה אזורית השרון ומשטרה אשר זיהו ארבעה כלי רכב שעלו באש. לוחמי האש השתלטו על הלהבות בטרם האש דילגה לכלי רכב נוספים, לעץ ולגדר של הבניין הסמוך.

כתוצאה מהאש, שלושה כלי רכב נשרפו כליל, רכב נוסף ניזוק קשות ולרכב חמישי נגרם נזק קל מאוד. כלל הרכבים חנו זה לצד זה - כך שהאש, שהחלה על פי חלק מהערכות, ברכב אחד דילגה לכלי רכב שחנו בצמוד אליו.

בשירותי הכיבוי ובמשטרה החלה חקירה לבדיקת נסיבות פרוץ האש. בשלב זה טרם נקבע רשמית האם האש פרצה כתוצאה מהצתה או תקלה טכנית. כך או כך, בנתיים, לצד עבודה של אנשי זיהוי פלילי בזירה, השוטרים תשאלו את בעלי כלי הרכב בניסיון להבין האם מי מהם מסוכסך, מאוים או חייב כספים לגורם כזה או אחר. אם יתברר כי מדובר בהצתה, תבדוק המשטרה הימצאות מצלמות אבטחה בבניינים הסמוכים ובכבישים המובילים לחניון הציבורי שבו חנו כלי הרכב. נוכח העובדה כי מדובר בחניון ציבורי ולא בחניה קבועה של כלי רכב, ניתן להעריך כי תיבדק, בהתאם לעדויות שיאספו, האפשרות האם מדובר בטעות בזיהוי ואם הכוונה הייתה לפגוע ברכב אחר בחניון. בעל הרכב, שלדבריו נאמר לו כי האש החלה מהרכב שלו, סיפר לאתר "לוקאל" כי הוא פנסיונר ואינו מסוכסך עם אף אחד. עם אור הבוקר הגיעו למקום גם בעלי כלי הרכב האחרים אשר היו בהלם לראות את רכבם שרוף כליל - גם הם תושאלו על ידי המשטרה בניסיון להבין האם מי מהם מסוכסך או מאוים. 

המקרה הלילה מצטרף לאירועים קודמים שאירעו בחודשיים וחצי האחרונים. למעשה, מאז אמצע ספטמבר נשרפו בכפר סבא עשרה כלי רכב לפחות בחמישה אירועים שונים.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
הנגשת מבנה הצופים ברעננה
מועצת הנשים בהרצליה
מי נבחרה לעמוד בראש מועצת הנשים בהרצליה?
פעילי הדוכן החילוני בבית החולים מאיר
"הדוכן החילוני" בבית חולים מאיר בכ"ס
70 מחנכים מאוסטרליה ביקרו בביה"ס אלכסנדר מוס בהוד השרון
מנקים את מודיעין לחגים
פרסום ראשון: מרפאת קופח כללית ברחוב הרשות בסכנת סגירה
פרסום ראשון: מרפאת קופ"ח 'כללית' ברחוב הרשות בסכנת סגירה
פועל בניין נהרג בבית שמש
חילקו פרסים