מודיעין

חוגגים מונדיאל בפארק ענבה

מנהלת אופק, בשיתוף עם עיריית מדויעין ותאגיד השידור "כאן", מזמינה את אוהדי הכדורגל לבוא וליהנות משידור משחקי מונדיאל אשר יוקרנו בפארק ענבה החל מיום ראשון הקרוב, 17.6, על מסך לד ענקי, בשילוב עם מערכת סאונד איכותית ודוכני אוכל ושתייה

13/06/2018
יורופארק ענבה (צילום: דוברות עיריית מודיעין)

השבוע ייצא לדרך ברוסיה טורניר הכדורגל הגדול בעולם, המונדיאל, וגם פארק ענבה במודיעין, צפוי להתמלא בחודש הקרוב באוהדי כדורגל שיוכלו לצפות על מסך ענק במסי, ברונלדו, בניימאר וביתר הכוכבים המתמודדים על תואר אלופת העולם, כאשר המשחק הראשון שישודר יהיה ביום שישי בשעה 21:00 ויפגיש את אלופת אירופה, פורטוגל עם נבחרת ספרד.

מנהלת אופק, בשיתוף עם העירייה ותאגיד השידור "כאן", מזמינה את אוהדי הכדורגל לבוא וליהנות משידור משחקי מונדיאל אשר יוקרנו החל מיום ראשון  הקרוב, 17.6, על מסך לד ענקי, בשילוב עם מערכת סאונד איכותית ודוכני אוכל ושתייה.

משחקי המונדיאל יוקרנו בדומה לנעשה בימי הקיץ, בפארקולנוע, ובתקופת יורו 2016, כאשר המסך יוצב על בימת האמפיתאטרון, כך שבמשחקים ניתן יהיה לצפות תוך ישיבה באמפי עצמו או מסביב, על הדשא. מנהלת אופק תשדר מידי ערב את המשחקים, שישוחקו בשעות 18:00 ו-21:00 החל משלב הבתים, ועד למשחק הגמר.

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
'תעשו חיל בלימודיכם'
גאווה בהוד השרון
גאווה בהוד השרון
כנס "בעלי עסקים ויזמים יוצאי אתיופיה"
סופגניות בציפוי גנאש
שודדי עתיקות נתפסו מנפצים עתיקות
שודדי עתיקות נתפסו מנפצים עתיקות
"אני רוצה להמשיך בעשייה שלי"
פצוע קשה בתאונה בחמת גדר
לביבות ספגטי