מודיעין

חוגגים מונדיאל בפארק ענבה

מנהלת אופק, בשיתוף עם עיריית מדויעין ותאגיד השידור "כאן", מזמינה את אוהדי הכדורגל לבוא וליהנות משידור משחקי מונדיאל אשר יוקרנו בפארק ענבה החל מיום ראשון הקרוב, 17.6, על מסך לד ענקי, בשילוב עם מערכת סאונד איכותית ודוכני אוכל ושתייה

13/06/2018
יורופארק ענבה (צילום: דוברות עיריית מודיעין)

השבוע ייצא לדרך ברוסיה טורניר הכדורגל הגדול בעולם, המונדיאל, וגם פארק ענבה במודיעין, צפוי להתמלא בחודש הקרוב באוהדי כדורגל שיוכלו לצפות על מסך ענק במסי, ברונלדו, בניימאר וביתר הכוכבים המתמודדים על תואר אלופת העולם, כאשר המשחק הראשון שישודר יהיה ביום שישי בשעה 21:00 ויפגיש את אלופת אירופה, פורטוגל עם נבחרת ספרד.

מנהלת אופק, בשיתוף עם העירייה ותאגיד השידור "כאן", מזמינה את אוהדי הכדורגל לבוא וליהנות משידור משחקי מונדיאל אשר יוקרנו החל מיום ראשון  הקרוב, 17.6, על מסך לד ענקי, בשילוב עם מערכת סאונד איכותית ודוכני אוכל ושתייה.

משחקי המונדיאל יוקרנו בדומה לנעשה בימי הקיץ, בפארקולנוע, ובתקופת יורו 2016, כאשר המסך יוצב על בימת האמפיתאטרון, כך שבמשחקים ניתן יהיה לצפות תוך ישיבה באמפי עצמו או מסביב, על הדשא. מנהלת אופק תשדר מידי ערב את המשחקים, שישוחקו בשעות 18:00 ו-21:00 החל משלב הבתים, ועד למשחק הגמר.

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
שני פצועים כתוצאה מפיצוץ במרינה בהרצליה
מצדיעים לכם
השמיים אינם הגבול
השמיים אינם הגבול
תקרית אלימה בבית ספר רמז
תקרית אלימות חמורה בבית ספר "רמז"
ברגליים יחפות
ברגליים יחפות
פרויקט ההתחדשות עירונית
"נילחם באנטישמיות בעזרת אהבה ואחדות"
'למה אי אפשר לעשות בחירות הוגנות?'