מודיעין

תחת הנהלות חדשות

מנהלות חדשות נבחרו במכרזים לבתי הספר הכרמים ואבני חן במודיעין

תמי מאור 22/07/2018
תחת הנהלות חדשות
רוזי ברקוביץ', מנהלת כרמים (צילום: עיריית מודיעין)

לאחרונה נבחרו במכרזים שתי מנהלות חדשות לבתי הספר, הכרמים ואבני חן במודיעין. רוזי ברקוביץ', נבחרה לנהל את בית הספר בית חינוך כרמים לאחר שמנהל בית הספר עותניאל גלילי, הודיע על יציאתו לשנת שבתון. ברקוביץ' ניהלה שורת תפקידים בבית הספר אלונים מזה שש שנים, כאשר משנת 2017 שימשה כסגנית מנהלת בית ספר אלונים בעיר. בתפקיד זה עסקה, בין היתר, בניהול מעקב פדגוגי אחר יישום תכניות לימודים, איתור מוקדי קושי, קליטה וליווי של מורים חדשים, טיפוח קשרים בינאישיים בצוות ושימור וטיפוח קשרי קהילה.

בעברה שימשה ברקוביץ' במשך כשלוש שנים גם כמנהלת כיתת לקויות למידה ובעיות התנהגות, בבית הספר היובל בעיר. במהלך שנות עבודתה בבית הספר בתפקיד זה, זכה בית הספר בפרס החינוך בתחום שילוב וקידום תלמידים עם צרכים מיוחדים.

 

עידית ניב. מנהלת אבני חן (צילום: עיריית מודיעין)

עידית ניב. מנהלת אבני חן (צילום: עיריית מודיעין)

 עידית ניב בנחרה לנהל את בית סהפר אבני חן, עקב יציאתה של מנהלת בית הספר אביבה לוי לגמלאות. ניב ניהלה במשך ארבע שנים את התיכון הצומח השש שנתי אור בצור הדסה. במסגרת תפקידה ניהלה באופן שוטף את חטיבת הביניים והתיכון בתחומי הפדגוגיה, פיתוח מקצועי, הקמת מגמות והטמעת תכנים חברתיים-ערכיים. כמו כן, נבחרה לנהל תוכנית פיתוח למנהלים של אבני ראשה שמטרתה ליווי מנהלים להובלת תהליכי שינוי בביה"ס. לפני תפקיד זה, ניהלה במשך עשר שנים את בית הספר היסודי אלון, שם הובילה את ביה"ס לשינוי עמוק, מבי"ס שהוגדר כתת משיג לבי"ס מצטיין בהישגים לימודים ובאקלים חינוכי מיטבי. ביה"ס זכה בתעודות הצטיינות מחוזיות והיה מועמד לפרס חינוך ארצי. בנוסף, כמנהלת בית הספר, נבחרה ניב לתוכנית מצוינות למנהלים, במסגרתה הנחתה מנהלים לתהליכי פיתוח פדגוגיים בבתי הספר. 

 

ברקוביץ' וניב יכנסו לתפקידן בשנת הלימודים הקרובה. בעירייה ובמינהל החינוך בירכו את ברקוביץ' וניב על בחירתן למנהלות בתיה"ס וציינו כי מדובר בנשות חינוך איכותיות, מסורות ומקצועיות, שיהוו ללא ספק חלק משמעותי במערכת החינוך העירונית.

 

עוד במודיעין
קמפיין שילוט חניות נכים
כתב לוקאל 15/07/2019
קנס בסך 475 שקלים ניתן לתושב מודיעין על הוצאת גזם שחסם את המעבר להולכי רגל והיווה מפגע בטיחותי
כתב לוקאל 14/07/2019
יוגה בפארק
כתב לוקאל 19/05/2019
אחים לשטח
כתב לוקאל 22/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולך רגל נהרג בכביש 6
הולך רגל נהרג בכביש 6
הישגים לנגנים בקונסרבטוריון
הישגים לנגנים בקונסרבטוריון
הרב שמשון רב חבד, ראש העירייה אמיר כוכבי, נשיא המועדון עמנואל רז ויור ועדת איש השנה, יוני שדה
איש השנה של מועדון הליונס הוד השרון
נבחרת תיכון עמל שרונים
בליגה של המקצוענים
מה הלחץ?
טאי-צי חינם - לא תבואו?
טאי-צי' חינם - לא תבואו?
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
קטטה בתל אביב
ארבעה פצועים לאחר קטטה בתל אביב