מודיעין

מנקים את מודיעין לחגים

על מנת להשלים את ההכנות ולהימנע ממפגעים וגרוטאות במהלך החג, רעננו בעירייה את נהלי פינוי הפסולת בעיר, עם דגש מיוחד לנושא האכיפה של השארת גזם וגרוטאות שלא בימים המיועדים לכך

תמי מאור 26/08/2018
מתגברים פעילות לקראת החגים (צילום: דוברות עיריית מודיעין)

ראש השנה הולך ומתקרב, וכבכל שנה, גם השנה נערכים באגף שפ"ע בעיריית מודיעין למבצע ניקיונות, פינוי אשפה וגזם בכל רחבי העיר, בהובלת מחלקת תברואה ובשיתוף עם המחלקה לאיכות הסביבה, הפיקוח העירוני ומחלקת גנים ונוף. על מנת להשלים את ההכנות ולהימנע ממפגעים וגרוטאות במהלך החג, רעננו בעירייה את נהלי פינוי הפסולת בעיר, כאשר כמו בכל חג, גם הפעם החליטו בעירייה לתת דגש מיוחד לנושא האכיפה של השארת גזם וגרוטאות שלא בימים המיועדים לכך, זאת בכדי לאפשר לתושבי העיר ליהנות מעיר נקייה במהלך החג.

בעיר ישנם שלושה סוגי פינוי פסולת: גזם, הפסולת היבשה (המכלים הירוקים) והפסולת הרטובה (המכלים החומים). זאת בנוסף על זרמי המיחזור השונים שקיימים בעיר: בקבוקי פלסטיק, זכוכית, בדים, נייר עיתון וקרטונים. מהעירייה נמסר כי התושבים מתבקשים להקדים ולהוציא גזם וגרוטאות יום לפני מועד הפינוי, בהתאם לימי הפינוי של כל שכונה ושכונה ולנקודות האיסוף בלבד ועד ליום  5.9.18  בשעה  10:00.

בעירייה הדגישו כי תושב אשר יוציא גזם או גרוטאות לאחר תאריך זה ולא בהתאם לימי ההוצאה הידועים ומופיעים באתר העירייה, תבוצע אכיפה בהתאם לחוק העזר העירוני. עוד נמסר כי פינוי גזם בחול המועד יתבצע במתכונת רגילה, כאשר בימים ראשון ורביעי יבוצע הפינוי בשכונות הפרחים, הנחלים הציפורים ומכבים. בימים שני וחמישי מתבצע בשכונות הנביאים, המגינים, הכרמים וברעות צפון. בימי שלישי ושישי יבוצע פינוי הגזם בשכונות משואה, השבטים, מוריה, אבני חן וברעות דרום.

בערב החג ראש השנה, יום ראשון 9.9.18, יבוצע פינוי האשפה החל מהשעה 22:00 במוצאי השבת בשכונות: הפרחים, הנביאים, הכרמים, המגינים, אבני חן , נחלים, משואה, השבטים, מוריה, ציפורים , מכבים רעות . בערב סוכות , יום ראשון 23.9.18 , יבוצע פינוי האשפה בשכונות: הפרחים, הנביאים, הכרמים, המגינים, אבני חן ומכבים רעות. במהלך ימי חול המועד סוכות, פינוי האשפה ייעשה במתכונת הרגילה.

 חיים בלאיש, מנהל אגף שפ"ע: "השנה, יותר משנים קודמות, נקדים את ההיערכות לחגי ישראל, ערב ראש השנה יוצא ביום ראשון דבר המחייב תכנית פינוי מיוחדת המחייבת שיתוף פעולה עם התושבים. אנו נפעל בכל האמצעים והכלים העומדים לרשותנו כדי לנקות את העיר לקראת החג ובכך, העיר שלנו  מודיעין מכבים רעות, תמשיך להיות העיר היפה והנקייה בארץ".

 

עוד במודיעין
יוגה בפארק
כתב לוקאל 19/05/2019
אחים לשטח
כתב לוקאל 22/04/2019
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 07/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תחלואת חצבת בערי השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
גידול בגודל של כדור טניס
גידול בגודל של כדור טניס
"קבלה מעשית מטפלת כאן ועכשיו"
נעצר חשוד בגניבת כסף בבית חולים פוריה
שבוע האופנה בסוצי
כפר סבא על מפת האופנה
הרשימה משקפת את כל גווני רעננה
"הרשימה משקפת את כל גווני רעננה"
לזניה מטורטייה
לזניה טורטיה