מודיעין

קוראים לכם לבוא

מפגשי קוראים עם סופרים יתקיימו במהלך חודש אוקטובר ברשת הספריות במודיעין

כתב לוקאל 25/09/2018
יורם טהרלב (צילום: גידי לוויתן)

רשת הספריות במודיעין יזמה ארבעה מפגשי קוראים מרתקים עם סופרים מובילים, במהלך חודש אוקטובר.

המפגש הראשון שיתקיים באוקטובר ב-10.10, יהיה עם הסופרת והעיתונאית ליהיא לפיד בספריית הכרמים בשעה 20:30. ההרצאה מבקשת לעורר השראה בנושא "להיות אישה בעידן הזה, כמו שמתאים לך" ולספק תובנות ותהיות על מה זה להיות אישה, מה זה להיות אמא ואיך בין ההשקעה בעבודה להשקעה במשפחה והרצון להצטיין בכולם, שכחו הנשים את עצמן. לדברי לפיד, בהרצאה הזאת לא תדבר על נשים ותשלוף סטטיסטיקות וסיפורי הצלחה וגם לא על המהפכה הפמיניסטית. הערב כולו יוקדש לנושא החשוב, איך נשים יכולות להיות קצת יותר טובות לעצמן ולעצור רגע את המרוץ סביב המשפחה והקריירה.  

המפגש השני יתקיים ב-16.10, בו יוכלו התושבים להיפגש עם היוצר יורם טהרלב בספריה הציבורית ע"ש שכטר בשעה 20:00. במפגש תוסס וקצבי, יספר טהרלב, הפזמונאי האהוב, סיפורים מצחיקים ומרגשים על חברות ואהבה, היסטוריה ופוליטיקה, לאורך 70 שנות המדינה. הסיפורים ילוו על ידי הזמרת דלית כהנא והפסנתרן עופר כץ. 

המפגש הבא יתקיים ב- 17.10, בספריית רעות בשעה 20:00 עם העיתונאי והסופר עמרי אסנהיים. תחת הכותרת מלאת המתח "מסע אל האמת", ירצה אסנהיים, כתב בכיר בתכנית עובדה, מחבר רבי המכר "צאלים" ו"לתפוס רוצח" וחתן פרס סוקולוב לעיתונות, על עבודת הכתב בכובע של חוקר. כך למשל, איך הביא קצה חוט אקראי שסיפקה אמא בגן ילדים לתחקיר מטלטל ולכידת רוצח סדרתי? כיצד שוכנעו בכירי סיירת מטכ"ל לספר על המבצע לחיסולו של סדאם חוסיין שהסתיים בתאונת אימונים קטלנית? וגם, מה עמד מאחורי תחקיר האלוף גנדי שהסעיר את המדינה ותחקירים נוספים מעוררי עניין.  במסגרת ההרצאה יוקרנו קטעים מכתבותיו של אסנהיים ומסרטיו המדוברים והוא יספר על מפגשיו יוצאי הדופן עם הדמויות המרכזיות בפרשות.

ב-22.10, יגיע הסופר ליעד שהם לספרייה הציבורית ע"ש משה שכטר, בשעה 20:00. שהם הוא מחבר ספרי המתח הישראלי המצליח ביותר בארץ וספריו תורגמו לשש שפות ונמכרים במעל 15 מדינות ברחבי העולם. במפגש ידבר שהם על המותחן החדש שכתב "יום הדין", רומן מתח  בעלות של 25 שקלים. מספר המקומות למפגשים מוגבל, כך שמומלץ להירשם בהקדם.מורכב ועכשווי על מחירם של סודות והזדמנויות שניות, הורות, נאמנות וכפרה. 

 ההשתתפות כרוכה בעלות של 25 שקלים. מספר המקומות למפגשים מוגבל, כך שמומלץ להירשם בהקדם. רכישת כרטיסים מראש בהיכל התרבות -08-9737333.

 

עוד במודיעין
קמפיין שילוט חניות נכים
כתב לוקאל 15/07/2019
קנס בסך 475 שקלים ניתן לתושב מודיעין על הוצאת גזם שחסם את המעבר להולכי רגל והיווה מפגע בטיחותי
כתב לוקאל 14/07/2019
יוגה בפארק
כתב לוקאל 19/05/2019
אחים לשטח
כתב לוקאל 22/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נגזר דינם של פורצים לביתה של ניצולת שואה
נגזר דינם של פורצים לביתה של ניצולת שואה
התרגשות מהולה בעצב
חשד: התחזה לרופא והזריק בוטוקס ללקוחותיו
אישום: קיזזו חשבוניות פקטיביות במיליוני שקלים
'ההצלחה שלו, ההצלחה שלנו'
"בחירתה של סופי"
התזמורת האנדלוסית ירושלים
פסטיבל ערבסק עכו 2019
אישום: נהג שיכור ברכב לא שלו ונמלט מהמשטרה