מודיעין

מודיעין עם המילואימניקים

ההנחה בארנונה למילואימניקים תושבי מודיעין תופיע כבר בשובר הקרוב של חודש נובמבר. החשבון יכלול זיכוי רטרואקטיבי של חצי שנה עבור החודשים מאי-אוקטובר 2018

תמי מאור 16/10/2018
הנחות בארנונה לאנשי המילואים (תמונה להמחשה iclipart)

בעיריית מודיעין מכבים רעות סיימו בימים אלה לעדכן את רשימות תושבי העיר בעלי תעודת משרת מילואים פעיל, הזכאים להנחה בסך 5% בארנונה למילואים. הענקת ההנחה מתאפשרת לאחר שלאחרונה הועברה לעירייה רשימה מסודרת מטעם משרד הביטחון, ובה פרטי תושבי העיר בעלי תעודת משרת מילואים פעיל. מהעירייה נמסר כי ההנחה בארנונה תופיע כבר בשובר הקרוב של חודש נובמבר. חשבון זה יכלול  זיכוי רטרואקטיבי של חצי שנה עבור החודשים מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר 2018. בעירייה מציינים כי עוד בטרם קבלת הרשימה ממשרד הביטחון, קיבלו כבר מעל 100 תושבים שפנו לעירייה, הנחה בארנונה. 

עוד נמסר כי תושבים אשר לא יקבלו את ההנחה בחודש נובמבר, למרות שברשותם תעודת משרת מילואים פעיל, יוכלו להגיש טופס בקשה להנחה אשר נמצא באתר העירייה, בלשונית שירות לתושב-גבייה-הנחה לחייל מילואים פעיל. לאחר מילוי הטופס, ריכוז הבקשות ייעשה באופן נוח ויעיל על ידי מרכז הצעירים "יודה", אליו ניתן להגיש את טופס הבקשה והמסמכים הנדרשים- ת"ז ותעודת משרת מילואים פעיל, במספר דרכים: בכתובת המייל – yuda@modiin.muni.il, בטלפון – 08-9705982 או באמצעות עמוד הפייסבוק- יודה מרכז צעירים מודיעין מכבים רעות.

כזכור מדובר בהנחה של 5% בתשלומי הארנונה למגורים, כאשר הזכאים יקבלו החזר רטרואקטיבי עבור חודש מאי 2018 ואילך. משרת מילואים פעיל הוא מי שמשרת או משרתת, לפחות 20 ימי שמ"פ מצטברים בתקופה של שלוש שנים רצופות או חלק מהן. או לחילופין, חייל מילואים, שטרם מלאו 3 שנים לשחרורו וביצע 14 ימי שמ"פ בתקופה של שנה או שנתיים צמודות אחת לשנייה. כאשר התקופה המזכה היא שנה ממאי ועד מאי. עוד נמסר כי ההנחה תינתן רק למי שמחזיק בנכס (בעל הדירה או שוכר). כמו כן, לא יתאפשר כפל הנחות. כלומר, תושב שזכאי להנחה אחרת יזכה לקבל את ההנחה הגבוהה ביותר מבין השתיים.

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
שר החינוך ביקר בעכו
"היא חזרה עם חיוך על הפנים"
אישום: הגיע לתחנת המשטרה ואיים לפגוע בבני משפחתו
אלון סברוני במחאתו נגד קיום ברית המילה
"גבר נימול הוא קורבן למעשה אונס ותקיפה"
ציורי נחום גוטמן
"מאחורי קירות המוזיאון"
הכן כלבך לקיץ
יקיר העיר פתח תקווה
יריד דיגיטלי בקניון שרונים