מודיעין

גזבר העירייה פורש

רם סידיס, גזבר עיריית מודיעין, הודיע על סיום תפקידו בתחילת 2019

תמי מאור 04/11/2018
רם סידיס, פורש (צילום: דוברות עיריית מודיעין)

גזבר עיריית מודיעין מכבים רעות, רם סידיס, הודיע השבוע על כוונתו לסיים את תפקידו כגזבר העירייה. סידיס, שנבחר לתפקיד לפני כשש שנים, יסיים את תפקידו בתחילת 2019, לאחר כניסתה של מועצת העיר החדשה לפעילות ולאחר אישור תקציב העירייה לשנת 2019.

במהלך שנות כהונתו כגזבר העירייה גדל תקציב העירייה והיקף הפרויקטים המנוהלים על ידה באופן משמעותי, עם המשך שיווקי המגרשים באזורי התעסוקה והמלאכה והגידול במספר תושבי העיר לאחר אכלוס השכונות, כאשר השנה יותר מ-40% מסך הכנסות העירייה מקורן מארנונה לעסקים.

במקביל הוביל סידיס בשנים האחרונות מספר תוכניות מרכזיות בעבודת העירייה, כדוגמת הטמעת ה"עיר החכמה" במסגרתה נחסכו מיליוני שקלים בשנה בתחומים כדוגמת פינוי אשפה ותאורה.

כזכור, בחודש פברואר האחרון, הודיע סידיס כי בכוונתו לעזוב את העירייה אולם לבקשת מנכ"ל העירייה חזר בו מהחלטתו.

מהעירייה נמסר כי בזמן הקרוב יחל תהליך של איתור ופרסום מכרז לגזבר חדש לעירייה, כאשר סידיס ימשיך בתפקידו עד לכניסת מחליף ולאחר ביצוע חפיפה מסודרת.

ראש העירייה, חיים ביבס: "ברצוני להודות לרם על העבודה וההשקעה הגדולה בשש השנים האחרונות בעירייה. בשנים אלה העיר צמחה והתפתחה כאשר הגידול המואץ של העיר הפך את הניהול התחום הפיננסי של עירייה לתהליך לא פשוט. תחת הובלתו של רם זכתה העירייה להישגים פיננסיים רבים ובהם, פרסי ניהול תקין והגדרתה של העירייה כרשות איתנה."

 

 

 

 

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
נבחרת עיריית רעננה. מקום ראשון בפלייאוף התחתון
מייצגים את העירייה בכבוד
תביעות נגד משרד הביטחון
תביעות נגד משרד הביטחון
כרטיס דיגיטלי חכם
רעננה מציגה: כרטיס דיגיטלי חכם
מירוץ הלילה השלישי יוצא לדרך בכפר סבא
מרוץ הלילה ה- 3 ע"ש ניר רוזמרין ז"ל יוצא לדרך
בית ספר לגידול שחקנים
 יום האהבה במתחם חוצות המפרץ
חוגגים אהבה במתחם חוצות המפרץ אאוטלט
חשד: התעללה באמה הקשישה
בטחון המטופל – הדור הבא