מודיעין

הנחות בצהרונים למשפחות יחידניות

משפחות יחידניות במודיעין יכולות להגיש בקשה לסבסוד צהרוני סחלבים

תמי מאור 12/11/2018
ניתן לבקש סבסוד לצהרונים (תמונה להמחשה iclipart)

 עמותת סחלבים המפעילה את הצהרונים במודיעין עדכנה כי בתום מספר חודשים של פעילות מול משרד העבודה והרווחה העמותה אושרה על ידי המשרד וכעת צהרוני הגנים המופעלים בעיר על ידי עמותת סחלבים מוגדרים כמוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה לשנת הלימודים תשע"ט. בזכות הכרה זו יכולות משפחות יחידניות מהעיר להגיש בקשה לקבלת סבסוד מהמדינה בגין שהות הילד בצהרון.

הזכות לסבסוד תינתן לילדי הגנים בלבד אשר נולדו בין התאריכים 1.12.2012-31.12.2015, הרשומים לצהרון לחמישה ימים בשבוע ובכפוף לעמידה בתנאי מבחני התמיכה של משרד העבודה והרווחה.

 הורה עצמאי (יחידני) שמעוניין בקבלת הסבסוד יכול להגיש בקשה אישית באופן מקוון באתר האגף למעונות יום. במרכז לגיל הרך בעמותת סחלבים מדגישים השבוע כי טרם הגשת הבקשה המקוונת באתר, על ההורה לפנות למזכירות הגיל הרך בטלפון 08-9727156 שלוחה 0 לשם קבלת אישורי קבלה למסגרת אותם עליו לצרף לבקשה.

בסחלבים ממליצים להגיש את הבקשות בהקדם שכן זוהי תכנית ארצית בה ההשתתפות במימון תינתן בכפוף למגבלת התקציב בשיטת כל הקודם זוכה.

פרטים נוספים על אופן הסבסוד ותנאי הקבלה ניתן למצוא באתר משרד העבודה בכתובת: www.employment.molsa.gov.il או במקוד הארצי בטלפון  2969*

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
ונסה וידל אביטן ביום כיף מפנק
חשד: סחט בעל עסק ואיים על עוברי אורח
לילך שם טוב
חודש האישה בסינמה סיטי ירושלים
זהר גיטלמן וירדן לוי מראיינות את ליהיא ניב ושלי סנטו
כתבות צעירות
חגיגת עצמאות בנאות קדומים
חגיגת עצמאות בנאות קדומים
עדיין מושלמת
זה היה בסוף הקיץ
זה היה בסוף הקיץ
גוטמן. ממלא מצברים
הבוגר האחראי