מודיעין

מחזקים את תחושת הביטחון

בשכונת הכרמים במודיעין החלו לפעול מצלמות האבטחה, כפיילוט שייבחן על ידי המשטרה והעירייה

תמי מאור 16/12/2018
מוקד הביטחון, מצלמות אבטחה בשכונת הכרמים (צילום: דוברות עיריית מודיעין)

בשבועיים האחרונים, החלו לפעול מצלמות האבטחה הפרוסות בשכונת הכרמים במודיעין מכבים רעות, פרי שיתוף פעולה של אגף ביטחון ושירותי חירום בעירייה עם משטרת מודיעין. מערכת המצלמות מזהה רכבים, צבעים ופרטים נוספים לזיהוי גורמים פליליים בשטח ושולטת ביציאות ובכניסות לשכונת הכרמים. המערכת משדרת למוקד הביטחון העירוני וכן, מאפשרת למשטרה לאסוף נתונים על פי פרמטרים חשודים, שנקבעו ע"י המשטרה המתועדים במצלמות, במקרה הצורך.

חיים ביבס, ראש העירייה: "מצלמות האבטחה הן נדבך נוסף בחיזוק תחושת הביטחון והשירות לתושב, אשר באים לידי ביטוי בהגדלת התקציב בתחומים אלו בשנה הקרובה. אין לי ספק, כי מהלכים אלו יגבירו את תחושת המוגנות בקרב התושבים על ידי אכיפה מוגברת, מצלמות אבטחה, מהלכים הרתעתיים ושיתוף פעולה הדוק וחשוב עם משטרת מודיעין".

בעירייה מציינים כי, הפעלת מצלמות האבטחה בשכונה מהווה  עירוני, פיילוטשייבחן על ידי המשטרה והעירייה, כשהמטרה היא להרחיבו לשכונות נוספות בעיר. בנוסף, מצטרפת מערכת המצלמות לפרויקט "עיר חכמה" אותו מובילה העירייה בשנים האחרונות, אשר מאפשר באמצעים טכנולוגיים להעניק שירות איכותי, טוב ויעיל לתושבים בתחומים רבים כמו ניקיון, אבטחה ועוד.

 

עוד במודיעין
יוגה בפארק
כתב לוקאל 19/05/2019
אחים לשטח
כתב לוקאל 22/04/2019
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 07/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מהפך בחיפה, סיבוב שני בי-ם, חולדאי מנצח בתא
מהפך בחיפה, סיבוב שני בי-ם, חולדאי מנצח בת"א
ילד בגן נפצע כתוצאה מנפילת ענף
הרוג בתאונה בצפון
הכל זהב
הכל זהב
ילדה מתה לאחר שנחנקה ממזון
באילת מתחברים לנוער דרך החופים
רעיונות מקוריים למתנות יום הנישואין
רעיונות מקוריים למתנות יום הנישואין
סופי גולדהרוש
צעירה לנצח