מודיעין

תחרות צילום ילד טבע

החברה להגנת הטבע בשיתוף עם מנהל החינוך בעירייה, הפיצה בימים אלה לבתי הספר, קול קורא לתחרות צילום של ילדים ובני נוער מהעיר, במסגרת "שבוע טבע עירוני".

כתב לוקאל 23/12/2018
שירה רמתי זוכת תחרות טבע עירוני בקטגוריית בתי ספר יסודיים
שירה רמתי זוכת תחרות טבע עירוני בקטגוריית בתי ספר יסודיים

 התחרות מתקיימת זו השנה השלישית והיא והיא מזמינה את כל ילדי העיר, מכיתה א' ועד לכיתה י"ב, לצאת למרחב העירוני ולצלם את נקודות המפגש המיוחדות של הטבע עם העיר כמו למשל, חיות בר או צמחי בר בעיר. רגעים ונקודות השקה אלו, יתועדו מבעד לעדשת המלצה של הילדים והצילומים הנבחרים יוצגו בהמשך בתערוכה במסגרתה, תושבים יצביעו לצילום החביב עליהם באתר העירייה. 
שלושת הצילומים הזוכים במקומות הראשונים, יזכו את הצילומים בפרסים. הזוכה במקום הראשון יזכה בנוסף גם בסיור מודרך עבורו ועבור כיתתו, באחד מאתרי הטבע באזור מודיעין. 
בשנים האחרונות, זכתה התחרות להצלחה רבה ואלפי תושבים לקחו חלק בהצבעות. בשנה שעברה זכו בתחרות, שירה רמתי מבית ספר היסודי יחד, ויאיר עטייה מאמי"ת בנים. השנה, מדגישים בעירייה כי כל משתתף ישלח תמונה אחת בלבד, בין התאריכים – 6.1 ועד 1.2 למיילpic4modiin@gmail.com. 
לפרטים המלאים להשתתפות בתחרות ואופן שליחת התמונה, ניתן להיכנס לאתר העירייה – קול קורא "בסדר היום" שבעמוד הראשי.
אביטל יוגב, מנהלת קהילת מודיעין בחברה להגנת הטבע: "מטרת התחרות היא לעודד יציאה של הילדים לטבע, לעצור, להתבונן ולהתפעל. בעיר שפע של אתרי טבע עירוני, ועלינו המבוגרים לוודא שאנחנו משאירים לילדינו עולם בו האדם מצליח לחיות בהרמוניה עם סביבתו". 
סגן ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, מויש לוי: "התברכנו בעיר המצויה בתוך הטבע ומזמנת חיבורים מדהימים, בין העיר לבין הטבע שלנו. התחרות מעודדת את ילדי העיר להתבונן סביבם וללכוד בעדשת המצלמה את החיבורים היפים הללו. אין לי ספק, כי גם השנה יצליחו הילדים לרגש את כולנו, בנקודת מבטם הייחודית ונכונה לנו תחרות מעניינת." 


 

עוד במודיעין
כתב לוקאל 22/09/2019
מיזם גרים קרוב
כתב לוקאל 11/08/2019
גינות ראשונות בשכונת נופים
כתב לוקאל 28/07/2019
קמפיין שילוט חניות נכים
כתב לוקאל 15/07/2019
קנס בסך 475 שקלים ניתן לתושב מודיעין על הוצאת גזם שחסם את המעבר להולכי רגל והיווה מפגע בטיחותי
כתב לוקאל 14/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רוכב אופניים חשמליים נפצע קשה בפתח תקווה
תנו לקרוא בשקט
שרדו את השואה לפני 74 שנים וכעת תמונתם תתנוסס בגאון בגרמניה ופולין
קמפיין בינלאומי ליום השואה
"אני לא רוצה לסיים את חיי בין 4 קירות"
עוזרים למצילים
עוזרים למצילים
"השלטון המקומי הוא המפתח לצמיחה לאומית"
בן 17 נדרס למוות
הדובי ששרד את השואה
הדובי ששרד את השואה