מודיעין

תחרות צילום ילד טבע

החברה להגנת הטבע בשיתוף עם מנהל החינוך בעירייה, הפיצה בימים אלה לבתי הספר, קול קורא לתחרות צילום של ילדים ובני נוער מהעיר, במסגרת "שבוע טבע עירוני".

כתב לוקאל 23/12/2018
שירה רמתי זוכת תחרות טבע עירוני בקטגוריית בתי ספר יסודיים
שירה רמתי זוכת תחרות טבע עירוני בקטגוריית בתי ספר יסודיים

 התחרות מתקיימת זו השנה השלישית והיא והיא מזמינה את כל ילדי העיר, מכיתה א' ועד לכיתה י"ב, לצאת למרחב העירוני ולצלם את נקודות המפגש המיוחדות של הטבע עם העיר כמו למשל, חיות בר או צמחי בר בעיר. רגעים ונקודות השקה אלו, יתועדו מבעד לעדשת המלצה של הילדים והצילומים הנבחרים יוצגו בהמשך בתערוכה במסגרתה, תושבים יצביעו לצילום החביב עליהם באתר העירייה. 
שלושת הצילומים הזוכים במקומות הראשונים, יזכו את הצילומים בפרסים. הזוכה במקום הראשון יזכה בנוסף גם בסיור מודרך עבורו ועבור כיתתו, באחד מאתרי הטבע באזור מודיעין. 
בשנים האחרונות, זכתה התחרות להצלחה רבה ואלפי תושבים לקחו חלק בהצבעות. בשנה שעברה זכו בתחרות, שירה רמתי מבית ספר היסודי יחד, ויאיר עטייה מאמי"ת בנים. השנה, מדגישים בעירייה כי כל משתתף ישלח תמונה אחת בלבד, בין התאריכים – 6.1 ועד 1.2 למיילpic4modiin@gmail.com. 
לפרטים המלאים להשתתפות בתחרות ואופן שליחת התמונה, ניתן להיכנס לאתר העירייה – קול קורא "בסדר היום" שבעמוד הראשי.
אביטל יוגב, מנהלת קהילת מודיעין בחברה להגנת הטבע: "מטרת התחרות היא לעודד יציאה של הילדים לטבע, לעצור, להתבונן ולהתפעל. בעיר שפע של אתרי טבע עירוני, ועלינו המבוגרים לוודא שאנחנו משאירים לילדינו עולם בו האדם מצליח לחיות בהרמוניה עם סביבתו". 
סגן ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, מויש לוי: "התברכנו בעיר המצויה בתוך הטבע ומזמנת חיבורים מדהימים, בין העיר לבין הטבע שלנו. התחרות מעודדת את ילדי העיר להתבונן סביבם וללכוד בעדשת המצלמה את החיבורים היפים הללו. אין לי ספק, כי גם השנה יצליחו הילדים לרגש את כולנו, בנקודת מבטם הייחודית ונכונה לנו תחרות מעניינת." 


 

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
העלות הממוצעת לתלמיד ברמת השרון: 16,675 שקל
דיכאון הוא הפרעה במצב הרוח
טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) בדיכאון: עם האוכל בא התיאבון
זה הזמן שלכם להצליח!
תאונה קשה אירעה בכביש 6
"תם עידן אונר"א בירושלים"
"שוברים שיגרע"
הקרב על המילקי
שגעון פורים  בחנות הכי סגולה בהרצליה
משנכנס סגול מרבין בשמחה