מודיעין

יום ההוקרה למאבטחי מוסדות החינוך

עשרות מאבטחים וסיירי ביטחון זכו למחוות הערכה מן התלמידים

כתב לוקאל 13/01/2019
תמונה באדיבות עיריית מודיעין

ביום רביעי 9.1,  ערכה מועצת התלמידים והנוער העירונית בשיתוף עם העירייה והנהגת ההורים העירונית את "יום המאבטח", יום הוקרה לסיירי הביטחון והמאבטחים במוסדות החינוך בעיר. ראש העיר, חיים ביבס ונציגים מן העירייה, הגיעו ביום זה לביקור מיוחד לאות הערכה למאבטחים מבתי הספר בעיר ולומר להם תודה. חיים ביבס העניק למאבטחים מטען נייד מתנת העירייה ואמר כי "היום הזה מיוחד בשל העובדה שהיוזמה לו נולדה מהתלמידים, שמוקירים את עבודתם החשובה של מאבטחי מוסדות החינוך. גם אני והעירייה מודים לכל אחד מה מקרב לב על המסירות, האכפתיות והביטחון שהם מקנים לילדינו ולצוותים החינוכיים".


עשרות מאבטחי מוסדות החינוך וסיירי הביטחון בניידות האבטחה זכו לשלל פינוקים ומילות הערכה, שהגיעו מתוך יוזמות יצירתיות של התלמידים וצוותי מוסדות החינוך. כך למשל, בית הספר "שיבולים" העניקו התלמידים בלונים, ברכות אישיות ושוקולד. בבית ספר "רמון" הכינו התלמידים חוברת איחולים ותודות של כל ילדי בית הספר, מתנות קטנות וסמליות של מועצת התלמידים וכן, שיר שהמקהלה הבית ספרית הקדישה למאבטח. בבית ספר "רעים", הכינו למאבטח ארוחת בוקר מיוחדת ובתיכון עירוני ג' ע"ש מוטה גור, הכינה מועצת התלמידים הכינה ברכות, שלטים ושי צנוע למאבטחים וגם למנקים ועובדי המנהלה בבית הספר.

היוזמה היפה נולדה לפני מספר שנים, כשמועצת התלמידים והנוער העירונית את ההחלטה לקיים יום הוקרה שכזה המעריך את עבודתם החשובה לביטחון התלמידים והילדים. השנה חודשה היוזמה והוחלט כי יום זה ייהפך ליום קבוע אותו מציינים מדי שנה. במהלך חודש דצמבר קיימה מועצת התלמידים העירונית ישיבה במתחם הנוער בגין 74, יחד עם כלל יושבי הראש של מועצות התלמידים הבית ספריות, ישיבת הכנה שבה הועלו רעיונות לקראת האירוע.עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
אומרים די לאלימות כלפי נשים
מתפללים בבית הכנסת אהבת ישראל
בדרך לשלום בית
שתי מעבדות סמים נחשפו בבת ים
תערוכה בגלריה בפארק רעננה
תערוכה בגלריה בפארק רעננה
זכייה בתעודת הצטיינות
תעודת הצטיינות לאגף תקשוב בהרצליה
לנהל עם כל הלב
לנהל עם כל הלב
חשד: נהג בשכרות ועם רישיון פג תוקף משנת 2015
סרחיו חביאר גולצמן מצטרף לרשימת יש עתיד בפת
גולצמן מצטרף לרשימת "יש עתיד" בפ"ת