מודיעין

מודיעין בשיא פריחתה

עשרות מטיילים נהנו מסיור החוויה המודיעינית בגבעת הברפיליה

כתב לוקאל 03/03/2019
גבעת הברפיליה
צילום באדיבות עיריית מודיעין מכבים-רעות

עשרות מטיילים ובהם משפחות עם ילדים, לקחו חלק בסיור הראשון של תכנית הטיולים "החוויה המודיעינית" של העירייה בשיתוף עם החברה להגנת הטבע. הסיור התמקד באזור גבעת הברפיליה, במהלכו לקח המדריך מטעם החברה להגנת הטבע את המטיילים לסודות הטמונים בין אבניה של הגבעה. המטיילים נדהמו לראות כיצד הטבע שיקם את הגבעה שספגה שריפה גדולה רק בשנה שעברה, וכיצד הירוק החליף את השחור והיא נמצאת כעת בשיא פריחתה. כך למשל, ניתן היה לראות בסיור שקדיות, כלניות, אירוסים, חרציות, סביונים ועיריות במלוא תפארתם, לצד ציפורים ופרפרים שונים.

הסיור הבא יתקיים ביום חמישי 7.3  בשעה 19:30, והוא יהיה במתכונת א"ש לילה, עם עששיות שתורמות ללא ספק לאווירת הטיול, פיתות על הסאג' ותה מתוק. הסיור יתמקד באזור הגבעות הדרומיות הקסומות והוא מותאם לכל המשפחה, כאשר יש להצטייד בבקבוק מים ונעליים סגורות ונוחות.

"החוויה המודיעינית" כוללת מגוון רחב של סיורים מרתקים לכל הגילאים. הסיורים יתקיימו חלקם בימי שבת וחלקם בימי חמישי החל מסוף החודש ועד חודש דצמבר 2019, כאשר בימי שבת הסיורים יתקיימו בשעות הבוקר, מהשעה 10:00 עד 12:00 ובימי חמישי בשעות הערב, משעה 19:30 עד 21:30.

כמו תמיד, הסיורים יתמקדו באזורי טבע שונים בעיר ומסביב לה, כמו למשל, הברפיליה, גבעת הברושים, גבעת שר, הגבעות הדרומיות, נחל ענבה, בקעת הנזירים ועוד. בשנים הקודמות משכו סיורי החוויה המודיעינית מאות מטיילים גדולים וקטנים, שנהנו מאווירה חווייתית מודרכת על החי, הצומח והמורשת שבאזור.

מחיר כרטיס בודד: 20 ₪. לזוג: 30 ₪. למשפחה 50 ₪.  הרשמה מראש במוקד העירוני 106 או 08-9726020

כל הפרטים על הסיורים באתר העירייה.

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
דר ספורטה, הבהרות להורים המודאגים
מה יעלה בגורל הצהרונים בכ"ס?
צעד היסטורי בקידום המאבק בעישון
צעד היסטורי בקידום המאבק בעישון
יהודית שבתאי. מסע רצוף סבל ותלאות
"הרגשתי שאני חייבת לעשות הכל כדי להישאר בחיים"
סדר פסח בבית ספר פעמונים
סדר פסח בבית ספר פעמונים
מה הסיפור שלכם?
בכל אחד יש ניצוץ
בכמה תימכר דירת 5 חדרים במודיעין?
אומרים "לא לאלימות"