מודיעין

בתי הספר התחפשו

לרגל חג פורים, התחפשו בתי ספר רבים במודיעין - מכבים - רעות והפתיעו את התלמידים בבוקר

כתב לוקאל 18/03/2019
בית הספר התחפש
צילום באדיבות עיריית מודיעין - מכבים - רעות

בתי ספר רבים בעיר "התחפשו" בעיצובים שונים במסדרונות, המבואות וקירות בית הספר והפתיעו את התלמידים שהגיעו בבוקר ללימודים. כך למשל, בית ספר אופק עבר מהפך בשבוע האחרון לקראת פורים, כאשר מבואותיו התחפשו לכבוד החג תחת הנושא "אגדות ילדים".

היוזמה נולדה אצל ההורים בקהילת בית הספר, ומיד נרתם הצוות החינוכי לשלוש שעות גדושות של יצירה, שיתוף ורעיונות בשעות הערב, על מנת שלתלמידים תחכה ההפתעה בהגיעם לבית הספר בבוקר. על פי התכנון, כל שכבה עסקה בספר ילדים אהוב אחר, כך שהמבואה של כל שכבה, עוצבה באלמנטים שונים ברוח הספר.  כך למשל, "ספר הג'ונגל", "הארי פוטר", "הברווזון המכוער", "זהבה ושלושת הדובים" ועוד. הילדים נדהמו לגלות את היוזמה והאווירה השמחה והצבעונית המאפיינת את החג, ניכרה בקרב התלמידים וצוות בית הספר.

בית ספר נוסף שהתחפש הוא בית ספר האלה, שהתחפש לממלכת הפלאות בהשראת הסיפור "עליסה בארץ הפלאות". במקרה זה, ההורים של בית הספר עם שותפת הסוד, מנהלת בית הספר, בתיה מועלם , הפתיעו גם את התלמידים וגם את הצוות החינוכי.

ההורים עבדו על התפאורה החגיגית שיצרו עם אלמנטים מושקעים מהסיפור המפורסם בשעות הערב. בכניסה לבית הספר ובמבואות, הוצבו שלטים צבעוניים "ממלכת הפלאות של בית ספר האלה" וכל חללי בית הספר וקירותיו, קושטו עם מוטיבים שונים מהסיפור – שעונים, קלפים, פטריות, דמויות מוכרות ועוד. המורים והתלמידים התרגשו מהמחווה הפורימית ונהנו מאוד.

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
2.5 מיליון שקל פיצוי בגין פגיעה מוחית כתוצאה מחיסון
שמונה מי יודע?
שמונה מי יודע?
הרב דר מיכאל לייטמן
שנאה בחינם
הרוג בתאונת עבודה בבת ים
אלוף הקריאה
אלוף הקריאה
נטלי דדון
מיטב הסלבס בקמפיין סודי
הסכם גירושין
הסכם גירושין
פתח תקווה , פועלים למען העסקים בעיר
פתח תקווה פועלת למען העסקים