מודיעין

בתי הספר התחפשו

לרגל חג פורים, התחפשו בתי ספר רבים במודיעין - מכבים - רעות והפתיעו את התלמידים בבוקר

כתב לוקאל 18/03/2019
בית הספר התחפש
צילום באדיבות עיריית מודיעין - מכבים - רעות

בתי ספר רבים בעיר "התחפשו" בעיצובים שונים במסדרונות, המבואות וקירות בית הספר והפתיעו את התלמידים שהגיעו בבוקר ללימודים. כך למשל, בית ספר אופק עבר מהפך בשבוע האחרון לקראת פורים, כאשר מבואותיו התחפשו לכבוד החג תחת הנושא "אגדות ילדים".

היוזמה נולדה אצל ההורים בקהילת בית הספר, ומיד נרתם הצוות החינוכי לשלוש שעות גדושות של יצירה, שיתוף ורעיונות בשעות הערב, על מנת שלתלמידים תחכה ההפתעה בהגיעם לבית הספר בבוקר. על פי התכנון, כל שכבה עסקה בספר ילדים אהוב אחר, כך שהמבואה של כל שכבה, עוצבה באלמנטים שונים ברוח הספר.  כך למשל, "ספר הג'ונגל", "הארי פוטר", "הברווזון המכוער", "זהבה ושלושת הדובים" ועוד. הילדים נדהמו לגלות את היוזמה והאווירה השמחה והצבעונית המאפיינת את החג, ניכרה בקרב התלמידים וצוות בית הספר.

בית ספר נוסף שהתחפש הוא בית ספר האלה, שהתחפש לממלכת הפלאות בהשראת הסיפור "עליסה בארץ הפלאות". במקרה זה, ההורים של בית הספר עם שותפת הסוד, מנהלת בית הספר, בתיה מועלם , הפתיעו גם את התלמידים וגם את הצוות החינוכי.

ההורים עבדו על התפאורה החגיגית שיצרו עם אלמנטים מושקעים מהסיפור המפורסם בשעות הערב. בכניסה לבית הספר ובמבואות, הוצבו שלטים צבעוניים "ממלכת הפלאות של בית ספר האלה" וכל חללי בית הספר וקירותיו, קושטו עם מוטיבים שונים מהסיפור – שעונים, קלפים, פטריות, דמויות מוכרות ועוד. המורים והתלמידים התרגשו מהמחווה הפורימית ונהנו מאוד.

עוד במודיעין
כתב לוקאל 10/11/2019
כתב לוקאל 03/10/2019
קייטנת עולים חדשים במודיעין
כתב לוקאל 11/08/2019
סיום פרויקט בר מצווה
כתב לוקאל 21/07/2019
אוטו גלידה
כתב לוקאל 01/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אמא יקרה לו
שני פצועים בתאונה בפ"ת
פועל נפצע בנפילה מגובה בהודש
פועל נפצע בנפילה מגובה בהוד"ש
פתקית הכסף
במסוק  לצנתור
במסוק לצנתור
דר ספורטה. הוועדה תחליט
בוטל הרכב ועדת מועצת החינוך
פרחים לאירוע המיוחד בחייכם
תאונות בסמוך לקבר בנימין, עכשיו התיעוד
תאונות ליד קבר בנימין, עכשיו התיעוד