מודיעין

יוגה בפארק

מפגשי תרגול יוגה ללא תשלום יתקיימו בחודשי יוני ויולי, פרי שיתוף פעולה של מיזם "אפשריבריא" עם עיריית מודיעין-מכבים-רעות

כתב לוקאל 19/05/2019
יוגה בפארק
צילום באדיבות דוברות עיריית מודיעין-מכבים-רעות

סנונית ראשונה של שיתוף פעולה בין מיזם "אפשריבריא" של משרד הבריאות והעירייה. ביום ראשון, 2.6, תצא לדרך סדרת מפגשי "יוגה בפארק", שתתקיים מדי יום ראשון בין השעות 18:30-19:30 ללא תשלום בפארק הדגים ברחוב עמק יזרעאל, בחודשי יוני ויולי. לשיעורי היוגה ניתן להצטרף בכל הרמות ולא נדרש ידע מוקדם, כאשר במקביל לפעילות יתקיים גם מתחם תרגול יוגה לילדים. מומלץ להביא מזרן או מחצלת ובגדים נוחים.

כאמור, מדובר בסדרת פעילויות ראשונה הפתוחה לקהל הרחב ללא תשלום, שבה העירייה משתפת פעולה עם מיזם "אפשריבריא" לאחר שנבחרה יחד עם עוד 29 רשויות מקומיות, לזכות בתמיכה של משרד הבריאות לקידום אורח חיים בריא בקרב תושבי העיר. בחירתה של העירייה להצטרפות למיזם, היא תולדה של מספר תכניות בריאות אותן רקמה יחידת הבריאות בשיתוף עם אגפים שונים בעירייה.

התכניות כוללות, בין היתר, הצללה למתקני הכושר בחלק מפינות הכושר בטבע, השתלמות לסייעות וגננות הצהרונים של עמותת סחלבים בנושא מזון בריא והקניית הרגלי אכילה בריאים לילדים, פעילות ספורט חווייתית להורים ולילדים, סדנאות תזונה לגמלאי העיר שיקבלו כלים מעשיים ומתכונים לתבונה נכונה, סדנאות תזונה בריאה לעולים חדשים, עריכת יום שיא בבתי הספר היסודיים בנושא תזונה בריאה, עלון דיגיטלי חודשי לתושבים עם מידע מגוון בנושא בריאות ועוד.

מחזיק תיק הבריאות חבר המועצה, ברוך בוחניק: "במסגרת פעילות "עיר בריאה" ו"אפשרי בריא", קידמנו את אירוע יוגה בפארק, מתוך מטרה לאפשר אקלים עירוני המקדם אורח חיים בריא בפועל. אני מאמין שנראה יותר ויותר יוזמות עירוניות שמנגישות ומאפשרות לציבור לקיים אורח חיים בריא ומזמין את כולם להצטרף לפעילויות."

עוד במודיעין
מיזם גרים קרוב
כתב לוקאל 11/08/2019
גינות ראשונות בשכונת נופים
כתב לוקאל 28/07/2019
קמפיין שילוט חניות נכים
כתב לוקאל 15/07/2019
קנס בסך 475 שקלים ניתן לתושב מודיעין על הוצאת גזם שחסם את המעבר להולכי רגל והיווה מפגע בטיחותי
כתב לוקאל 14/07/2019
אחים לשטח
כתב לוקאל 22/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תלמידי חטיבת הביניים רשיש בפתח תקווה
מקום ראשון לחטיבת רשיש בחידון גדולי האומה
דירה נשרפה כליל בהוד השרון
פאנל בחירות בקהילת יונתן
מבת ים למיס פרוגרס
אלפי ביצים הושמדו בצפון
"ניתן לתכנן פרויקט צנוע יותר בשיכון דרום"
אמא גאה
סוד ההצלחה של טיפולים קוסמטיים