מודיעין

קנס על השלכת פסולת בנייה בשטח ציבורי

תושב מודיעין קיבל קנס על סך 750 שקלים על השלכת פסולת בנייה בשטח ציבורי

כתב לוקאל 17/06/2019
איתור פסולת בנייה ליד הכלביה העירונית
צילום באדיבות דוברות עיריית מודיעין-מכבים-רעות

לפני כחודש, תועדה עבירת השלכת פסולת בשטח ציבורי בעיר על ידי קבלן המתגורר בעיר. הקבלן אותר באמצעות אמצעים טכנולוגיים סמויים שהוצבו במספר אתרים בעיר. בניתוח הנתונים שתועדו, אותר בעל הרכב אשר נצפה שופך שקי פסולת לצד הדרך סמוך לכביש המוביל לכלביה העירונית.

מיד עם איתור ערימות הפסולת, נעשתה בדיקה לגבי זהות המשליך והתברר כי הוא שוהה בחו"ל. פקח השיטור העירוני, גדי יעקבשטם, אשר מוביל את הטיפול בנושא אכיפת השלכת פסולת בנייה בעיר, לא התייאש, ומדי כמה ימים ביצע בדיקות  טלפוניות ובדיקות מסוף לבעל הרכב, על מנת לבדוק אם שב לארץ.

ביום ראשון, 16.6, אותר בעל הרכב והוא זומן לחקירה במשרדי השיטור העירוני. בעל הרכב ומשליך הפסולת הודה מיד במעשה, ונרשם נגדו דוח איכות סביבה בסכום של 750 שקלים וכמובן, נדרש לנקות את השטח בו הושלכה הפסולת.

מנהל אגף ביטחון וחירום, שמוליק כהן: אחת המשימות המרכזיות של מערך השיטור העירוני הייתה התמודדות ומיגור תופעת השלכת פסולת בנייה ועודפי עפר במרחב הציבורי בעיר. את המשימה החשובה הזו מוביל פקח בשיטור העירוני, גדי יעקבשטם, אשר פועל רבות בנושא ומגיע להישגים מרשימים בתיעוד ותפיסת קבלנים אשר משליכים פסולת ברשות הרבים. כל קבלן שנתפס, נפתח נגדו הליך חקירתי ונרשם כנגדו קנס בסכום של 750 שקלים."

עוד במודיעין
חסימת מדרכה
כתב לוקאל 14/04/2019
נזק שנגרם לעץ במרחב הציבורי
כתב לוקאל 24/02/2019
אתר לוקאל 01/08/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
"הבנתי שהגמגום לא באשמתי"
פעוט ננעל ברכב בגבעת ח"ן
ראש עיריית כפר סבא עם המשלחת מסין
חינוך חובק עולם
יאיר ורדי מנכ"ל מרכז סוזן דלל מקבל פרס מפעל חיים
דוגמנית הבית
מפגע בטיחותי בשכונת גליל ים החדשה
מפגע בטיחותי בשכונת "גליל ים" החדשה
עצרת התעוררות בכפר סבא
תחנת מיחזור הפסולת במחלף הסירה. מה יעלה בגורלה?
מה יעלה בגורלה של תחנת מיחזור הפסולת במחלף הסירה?