מודיעין

מלך האריות בבית ספר דורות במודיעין

תלמידי בית הספר העלו את המחזמר בשפה האנגלית כחלק ממסיבת הסיום

כתב לוקאל 23/06/2019
מחזמר מלך האריות בית ספר דורות
צילום באדיבות דוברות עיריית מודיעין-מכבים-רעות

כמידי שנה, ערכה שכבת ה' בבית הספר דורות, מסיבת סיום על טהרת השפה האנגלית. הפעם, הייתה זו הפקה למחזמר והסרט המצליח "מלך האריות", דבר שדרש הכנות והשקעה רבה מצד התלמידים והצוות. הנושא נבחר כבר בתחילת שנת הלימודים ולאורך כל השנה, למדו הילדים את השירים והטקסטים בשיעורי האנגלית, טקסטים ארוכים ומורכבים כפי שהופיעו בסצנות המקוריות של הסרט. בתהליך לקחו חלק בני משפחות התלמידים, אשר סייעו בשינון הטקסטים וכן במפגשים שהתקיימו מעבר לשעות הלימודים. כל אלו תורמים לשיפור הדיבור באנגלית והעשרת אוצר המילים, באמצעות למידה חווייתית ומיוחדת לתלמידים.

על הבמה עלו תלמידי שכבה ה' המכילה גם כיתת תקשורת שהיתה שותפה מלאה לתהליך והיה זה מרגש לראות את השילוב המיוחד שהתבטא על הבמה וגם בהכנות לקראת המופע, שהוכיחו קבוצה מגובשת, אשר עובדת בשיתוף פעולה ומעודדת האחד את השני. בקהל הגדול שהגיע והתרגש, ישבו משפחות התלמידים, צוות בית הספר ואורחים רבים שנהנו מהצגה עם ריקודים ושירים באנגלית עליה עמלו התלמידים.

מסיבת הסיום באנגלית היא מסורת של 20 שנה בבית הספר ואת הפרויקט מוביל צוות המורים לאנגלית יחד עם מחנכות הכיתה. להפקת המסיבה נרתמים כלל אנשי הצוות החינוכי, הכולל בין היתר, את המורים לאמנות האחראים על התפאורה והתלבושות, המורה לדרמה על המשחק והמורה לחינוך גופני על הריקודים.

עוד במודיעין
סיום פרויקט בר מצווה
כתב לוקאל 21/07/2019
אוטו גלידה
כתב לוקאל 01/07/2019
פיצה ספרותית
כתב לוקאל 31/03/2019
בית הספר התחפש
כתב לוקאל 18/03/2019
מרחב למידה חדשני
כתב לוקאל 10/03/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
השלג בדרך לרעננה
השלג מגיע לרעננה
י-ם אומרת די לאלימות כלפי נשים
בחרה להתרענן
הואשם לפני ימים אחדים באיומים על אמו ועל שוטרים
"אם אמא שלי התלוננה, אני קובר אותה באפריקה"
לפרוח בהוד השרון
מהומה בבית הספר בגין
ספינות במדבר
אישום: הצית רכב בהרצליה