מודיעין

יש לי גלידה הכי טובה

אוטו גלידה עבר ברחבי העיר מודיעין וחילק קרטיבים ואת תכניות הקיץ לרגל פתיחת האירועים השבוע

כתב לוקאל 01/07/2019
אוטו גלידה
צילום: חורחה נובומינסקי

הפתעה קרירה ונוסטלגית פתחה את אירועי הקיץ ביום ראשון, 30.6. אוטו גלידה עירוני עם מאות קרטיבים ומנגינה שנשמעה בשכונות ברחבי העיר, עצר בסמוך לפארקים ולגינות הציבוריות. לצד הקרטיבים שחולקו, חילק "מודי" לילדים ולהוריהם את תכניות הבילוי של העירייה לחודשי הקיץ, יולי ואוגוסט ובהן פירוט של האירועים הצפויים, כולם, כמובן, ללא תשלום.

הייתה זו כאמור יריית הפתיחה לאירועי הקיץ המגוונים שהתחילו השבוע על ידי אגף תרבות ואירועים בעירייה. ביום שישי 5.7, חוזרת מסיבת המזרקות המוצלחת בפארק ענבה, שהחלה בקיץ שעבר. הורים וילדים מוזמנים להצטרף למסיבת הריקודים המרעננת עם להיטים מקפיצים שינגן דיג'יי איציק גוטצייט. משעה 16:00 עד 19:00.

למחרת, יום שבת 6.7, יתקיים המופע הראשון של "לילות ענבה" בו יתארחו חברי הרכב S.R.F המצליח עם מופע שכולו מוקדש ללהיטי שנות ה-80 עם כל הפופ האלקטרוני, הנוצץ והצבעוניות שאפיינה את העשור. על הבמה בפארק ענבה ישירו, בין היתר את הלהיטים של הזמרים הגדולים מדונה, דפש מוד, בוי ג'ורג', וויטני יוסטון, אלטון ג'ון וזהו רק חלק מהרפרטואר העשיר הצפוי בערב.

שבוע לאחר מכן, ביום ראשון, 7.7 יתקיים אירוע קיץ שכונתי עם חגיגה מהאגדות של "אליס בארץ הפלאות", בפארק עמק בית שאן מול בית מס' 60. דמויות מהאגדה ומשחקים והפעלות לילדים. ביום שני, 8.7 יגיע כוכב הזומבה הלטיני מריו גוטרייז למסיבת זומבה סוחפת בשעה 20:00 בפארק ענבה. קולנוע פארק חוזר כמיטב המסורת, בימי שלישי לאורך יולי ואוגוסט, עם סרטים מדובבים לעברית לכל המשפחה על מסך ענק בפארק ענבה, הפעם עם הסרט "בייבי בוס", בשעה 20:00.

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
מטוס הדרימליינר ה-8 של אל על ייקרא על שם העיר "הרצליה"
מרכז יזמות חדש נחנך בקריית ים
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
תוכנית ייחודית לעידוד חשיבה מתמטית בגיל הרך
תוכנית ייחודית לעידוד חשיבה מתמטית בגיל הרך
יער אוסישקין  , מי יציל אותו?
מחלוקת בין שתי הערים תביא לסופו של יער אוסישקין הגוסס?
פעילויות לילדים באושילנד
יסגרו בשבת?
יסגרו בשבת?
בשר מהשטחים נתפס בשטח ישראל