מודיעין

יש לי גלידה הכי טובה

אוטו גלידה עבר ברחבי העיר מודיעין וחילק קרטיבים ואת תכניות הקיץ לרגל פתיחת האירועים השבוע

כתב לוקאל 01/07/2019
אוטו גלידה
צילום: חורחה נובומינסקי

הפתעה קרירה ונוסטלגית פתחה את אירועי הקיץ ביום ראשון, 30.6. אוטו גלידה עירוני עם מאות קרטיבים ומנגינה שנשמעה בשכונות ברחבי העיר, עצר בסמוך לפארקים ולגינות הציבוריות. לצד הקרטיבים שחולקו, חילק "מודי" לילדים ולהוריהם את תכניות הבילוי של העירייה לחודשי הקיץ, יולי ואוגוסט ובהן פירוט של האירועים הצפויים, כולם, כמובן, ללא תשלום.

הייתה זו כאמור יריית הפתיחה לאירועי הקיץ המגוונים שהתחילו השבוע על ידי אגף תרבות ואירועים בעירייה. ביום שישי 5.7, חוזרת מסיבת המזרקות המוצלחת בפארק ענבה, שהחלה בקיץ שעבר. הורים וילדים מוזמנים להצטרף למסיבת הריקודים המרעננת עם להיטים מקפיצים שינגן דיג'יי איציק גוטצייט. משעה 16:00 עד 19:00.

למחרת, יום שבת 6.7, יתקיים המופע הראשון של "לילות ענבה" בו יתארחו חברי הרכב S.R.F המצליח עם מופע שכולו מוקדש ללהיטי שנות ה-80 עם כל הפופ האלקטרוני, הנוצץ והצבעוניות שאפיינה את העשור. על הבמה בפארק ענבה ישירו, בין היתר את הלהיטים של הזמרים הגדולים מדונה, דפש מוד, בוי ג'ורג', וויטני יוסטון, אלטון ג'ון וזהו רק חלק מהרפרטואר העשיר הצפוי בערב.

שבוע לאחר מכן, ביום ראשון, 7.7 יתקיים אירוע קיץ שכונתי עם חגיגה מהאגדות של "אליס בארץ הפלאות", בפארק עמק בית שאן מול בית מס' 60. דמויות מהאגדה ומשחקים והפעלות לילדים. ביום שני, 8.7 יגיע כוכב הזומבה הלטיני מריו גוטרייז למסיבת זומבה סוחפת בשעה 20:00 בפארק ענבה. קולנוע פארק חוזר כמיטב המסורת, בימי שלישי לאורך יולי ואוגוסט, עם סרטים מדובבים לעברית לכל המשפחה על מסך ענק בפארק ענבה, הפעם עם הסרט "בייבי בוס", בשעה 20:00.

עוד במודיעין
חשבנו שיעניין אותך גם...
דרוש רחפן
דרוש רחפן לניטור פליטת מזהמים
ראש העיר, רפי סער, בוחן לעומק את תכנית "מהיר לעיר"
דרינק FREEZE
FREEZE מרענן לכם את הקיץ
ביהמש קיבל את העתירה של קהילת יונתן
ביהמ"ש קיבל את עתירת קהילת יונתן
תהילה ינאי מנכלית משותפת COFACEBDI
איזו עיר במקום הראשון במדד היציבות הפיננסית?
עוברים דירה עם העירייה
אהרון דינוביץ , עלייה במכירת דירות בפת
קיפאון? לא בפתח תקווה
חשד: זרקה אבנים ותקפה שוטרים