נתניה

מנפלאות הרפואה המשלימה...

מטופלת שנפלה עקב מדרכה שבורה, עברה ניתוח במפרק הירך וסבלה מכאבים, פנתה למרפאת כללית רפואה משלימה נתניה על מנת למצוא מזור לכאביה על ידי טיפולים טבעיים. לאחר טיפולי דיקור סיני שעברה היא דיווחה כי כאביה פחתו משמעותית

אתר לוקאל 29/04/2018
מנפלאות הרפואה המשלימה...
איתי קציר דיקור סיני כללית רפואה משלימה נתניה (צילום: יח"צ כללית משלימה)

לקוחות רבים המתנסים בטיפולי רפואה משלימה מדווחים על שיפור איכות חייהם, העלמת סימפטומים ובעיות שונות מתחומים שונים: פוריות, אורתופדיה, דחק נפשי ועוד.

להלן סיפור הצלחה מהחודש האחרון לדוגמה והשראה של מטופלת במרפאת כללית רפואה משלימה נתניה: המטופלת לפני כשנתיים נפלה עקב מדרכה שבורה, עברה ניתוח במפרק הירך והכאבים לא עברו. המטופלת  פנתה למרפאת כללית רפואה משלימה נתניה על מנת למצוא מזור לכאביה על ידי טיפולים טבעיים ואכן, על ידי טיפולי דיקור סיני שעברה על ידי המטפל איתי קציר, היא דיווחה כי כאביה פחתו משמעותית. כמו כן, יש למטופלת ניסיון חיובי מהעבר עם הרפואה המשלימה שכן טופלה בשיאצו שהפחית כאבי גב שסבלה מהם.

 כללית רפואה משלימה, היא רשת המרפאות הגדולה והמובילה בישראל אשר הוקמה בשנת 1997 ומונה כיום 50 מרפאות בפריסה ארצית. הרשת מקיימת בסניפיה ברחבי ישראל ערבים בנושאים שונים הקשורים לתחומי הטיפול אותם מציעה הרשת ובין היתר, דיקור סיני (אקופונקטורה), שיאצו טווינא, רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי הוליסטי, נטורופתיה, ביופידבק, היפנוזה, פרחי באך ועוד. ברשת המרפאות כללית רפואה משלימה ניתן דגש רב על מקצועיות המטפלים, איכות הטיפולים ופיקוח רפואי קפדני ומקיף לאורך כל השנה.

 

עוד בנתניה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קריית סייבר תוקם ברעננה
קריית סייבר תוקם ברעננה
בחוף אשקלון מתכוננים לחורף
לא שקט במכבי
מסמכים הושלכו בחצר החברה לקידום החינוך והתרבות
מסמכים הושלכו בחצר 'החברה לקידום החינוך והתרבות'
העפילה לרבע
למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין
למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין
בת ים זוכרת את י"א חללי מינכן
תפריט בריא בקפיטריות בבתיה"ס