נתניה

"החיוך שלהם שווה הכול"

סניף נתניה של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' פותח את שנת הפעילות התשיעית שלו

כתב לוקאל 09/10/2018
פתחו שנת פעילות (צילום: כנפיים של קרמבו)

יש כאלה שיגידו שזה בלתי אפשרי לרכז כל כך הרבה רגעים מאושרים במקום אחד למשך כמה שעות קסומות. החונכים בסניף נתניה של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' יכולים להעיד אחרת, ולספר לכם על פעולת הפתיחה המרגשת שהתרחשה השבוע סניף החדש שלהם בבית הספר "תמר אריאל"

לאחר שבועות של ציפייה, הכשרות והכנות ארוכות, הגיע הרגע שכולם חיכו לו. השבוע, עשרות פעילים מסניף נתניה ב'כנפיים של קרמבו'- תנועת הנוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, פתחו בהתרגשות את שנת הפעילות התשיעית בבית הספר תמר אריאל.

הייתה זו פעולה ראשונה אחרי חופשת הקיץ אליה הגיעו המוני בני נוער חדשים וותיקים שביחד באו להילחם למען שינוי חברתי, במטרה אחת משותפת- המגולמת בחזון התנועה, "ליצור יחד מקום ומשמעות לכל אדם".

החניכים קפצו מההסעות בהתלהבות, היישר אל זרועות החונכים המתרגשים לחיבוק חם ואוהב, והמשיכו בשיחה נלהבת עד למוראל (שיר גיבוש סניפי) הראשון שנשמע בקול ברחבי האולם המלא. היה אפשר לשמוע בקולם של השרים את הגעגוע, ואת ההתלהבות לקראת החזרה.

דני דירבאין, 17, רכז תקשורת: "אני שמח ומתרגש לפתוח את השנה התשיעית של הסניף שלי. מרגש לפגוש שוב את החברים, לפגוש חונכים וחניכים חדשים שהצטרפו. אני שמח לראות שכל שנה הסניף גדל ועוד אנשים נחשפים לעשייה המדהימה בתנועה ולוקחים חלק בשינוי החברתי שאנחנו מייצרים, החוויות שאנחנו עוברים כאן הן חוויות שאי אפשר לחוות במקום אחר."

עם סיום הפעולה נשארו חברי הסניף נרגשים, מחכים בציפייה לפעולות ולפעילויות של השנה החדשה.

'כנפיים של קרמבו' היא תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם! התנועה מפעילה למעלה מ-66 סניפים ברחבי הארץ. בשנת הפעילות תשע"ז פעילים בתנועה מעל 6,000 בני נוער. ביחד הפעילים יוצרים עולם מופלא של חברות, עשייה וכיף למען החברה והקהילה כולה.

לפרטים נוספים לתרומות/הצטרפות לתנועה- "כנפיים של קרמבו- סניף נתניה בפייסבוק"- ליאן, מרכזת הסניף- 050-665-5078

עוד בנתניה
חשבנו שיעניין אותך גם...
נערכים לפתיחת שנת הלימודים בגני הילדים
נערכים לפתיחת שנת הלימודים בגני הילדים
הרוג בשריפה בדירה בכפר סבא
הרוג בשריפה בדירה בכפר סבא
תערוכת אמנים עם מוגבלויות חן כרמי
שווים בגוונים
חינוך וקהילה הוד השרון
הרב דר מיכאל לייטמן
עם אחד
לטיול יצאנו
תביעה -  איבד שליטה, התנגש בעסק ולא שילם על הנזקים
תביעה - איבד שליטה, התנגש בעסק ולא שילם על הנזקים
בעקבות ההסלמה: הנשיא ביקר בנתיבות