נתניה

הרוג כתוצאה מפגיעת רכבת

אדם אשר פרץ לשטח המסילה בתחנת בית יהושע, נפגע ככל הנראה מרכבת חולפת. בשל הפגיעה הוא הועף חזרה לרציף וככל הנראה הדבר הביא לפגיעה בנוסעים נוספים ששהו על הרציף

מיכאל פרוסמושקין 26/11/2018
הרוג ופצועים מפגיעת הרכבת (צילום: מדא)

 אדם אחד נהרג ושניים נפצעו קל-בינוני כתוצאה מפגיעת רכבת באדם שפרץ לשטח המסילה בתחנת בית יהושע. נסיבות האירוע בדקות. שינויים בתנועת הרכבו.

אדם אשר פרץ לשטח המסילה בתחנת בית יהושע, נפגע ככל הנראה מרכבת חולפת. בשל הפגיעה האדם הועף חזרה לרציף  וככל הנראה הדבר הביא לפגיעה בנוסעים נוספים ששהו על הרציף. נוסעים אלה לא נפגעו מהרכבת. צוותי ביטחון והצלה של רכבת ישראל, משטרת ישראל ומד"א בדרכם במקום. בהוראת המשטרה, תיסגר התחנה לתנועת רכבות. לפי שעה, רכבות מדרום מסתיימות בתחנת תל אביב סבידור מרכז, ומצפון בתחנת נתניה.
עדכונים בהמשך.

 דובר מד"א, זכי הלר : בשעה 10:48 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על הולך רגל שנפגע מרכבת על רציף הרכבת בתחנת בית יהושע. חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותו של גבר בשנות ה-30 ומעניקים טיפול רפואי לגבר בשנות ה-40 במצב קל עד בינוני לאחר שנפגע ככה"נ מהאדם שנפגע מהרכבת.

ארמדיקית מד"א אוריאן לוקאץ' סיפרה: כהשהגענו למקום המראה היה מזעזע ברחבה על הרציף שכב גבר בשנות ה-30 עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. גבר נוסף כבן 46 שהמתין ברציף נפגע מהאדם שנפגע מהרכבת ועף עליו, הוא היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות בראש ובגפיים, הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב." 
 
עמיר ברנד חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע לשני עוברי אורח שנפצעו קל וקל עד בינוני כתוצאה מאופי האירוע. מדובר בהולך רגל שנהרג כתוצאה מפגיעת רכבת מה שגרם לשני עוברי אורח ששהו ברציף להיפגע אף הם. כמו כן צוותי חוס"ן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה הוזעקו למקום לסייע לארבעה נפגעי חרדה בעקבות אופי האירוע". 

עוד בנתניה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"ביום אני לכלוכית ובלילה סינדרלה"
הלוחות נקבעו
הלוחות נקבעו
טיפול בצחוק - עם טוהר
קומדיה חדשה בתיאטרון הנגב
ביקור משלחת אקדמית מסין הגיעה ל-SCE בבאר שבע
בריכה אקולוגית בבת ים , בקרוב
בריכה אקולוגית ראשונה מסוגה
חשד: עקצה גברים פגועי נפש
מוקד רפואה דחופה יוקם במגדל העמק
מוקד רפואה דחופה יוקם במגדל העמק
להדליק לכל ילד חלום