נתניה

אישום: שדד שתי תחנות דלק באזור השרון

צעיר מנתניה הואשם כי שדד שתי תחנות דלק בתל מונד ובכפר יונה

מיכאל פרוסמושקין 10/12/2018
החשוד נעצר (צילום: iclipart)

צעיר, בן 18,  מנתניה הואשם כי  ביצע שני מעשי שוד בתחנות דלק באזור השרון. 

ביום 23.11.18 בשעת לילה מאוחרת, התקבל במשטרת ישראל דיווח על שוד שבוצע בתחנת דלק בתל מונד. מהחקירה התברר כי גבר חבוש בקסדה הגיע רכוב על אופנוע לתחנת הדלק, עוטה כפפות לידיו ומחזיק בכלי הנחזה לאקדח. החשוד נכנס לתחנת הדלק, שלף את האקדח ודרך אותו לכיוונו של עובד במקום ואמר לו מס' פעמים: "תן את הכסף בלי טעויות. העובד העביר לחשוד כסף במזומן בסכום של כ-900 שקל והחשוד נמלט מהמקום עם האופנוע.

שלושה ימים לאחר מכן, בשעת לילה, התקבל במשטרה דיווח על שוד נוסף בתחנת דלק בכפר יונה. גם הפעם ובשיטה דומה, החשוד הגיע לתחנת הדלק כשהוא רכוב על אופנוע, חבוש בקסדה ובידו סכין ואקדח. החשוד נכנס לתחנת הדלק, פגש בעובד המקום ואמר לו: "זה שוד". העובד סבר שמדובר באחד העובדים בתחנת הדלק, התקרב לחשוד ונגח בקסדה שעל ראשו. בתגובה, החשוד שלף אקדח ואיים על העובד כשהוא שולף סכין ואומר לו: "זה שוד תביא לי את כל הכסף ואת הסיגריות אם אתה לא רוצה שאני אשתמש בכלי, נכון?". העובד מסר לחשוד כסף במזומן בסכום של כ-2,000 שקל, מס' קופסאות סיגריות והחשוד נמלט מהמקום.

למחרת היום, החשוד נעצר ע"י שוטרים ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת והשבוע הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של שוד מזויין (בגין שתי עבירות) ונהיגה ללא רישיון נהיגה.

עוד בנתניה
מיכאל פרוסמושקין 01/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 21/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חילופי תפקידים במכללת ספיר
צבי קניג הלך לעולמו
קידום מעמד הילד
קידום מעמד הילד
אישום: השליך כלבים מחלון
מת מפצעיו חייל צה"ל מנתניה שנפגע מרכב בדרום
מנהלת אגף משאבי אנוש בעירייה עוזבת
למעלה מ-10,000 צופים הבטיחו מקומם בטדי
למעלה מ-10,000 צופים הבטיחו מקומם בטדי
תומס יוסף גרוס. המניע לרצח - כסף
תושב הרצליה שהואשם ברצח אמו הוסגר לארה"ב