נתניה

אישום: שדד שתי תחנות דלק באזור השרון

צעיר מנתניה הואשם כי שדד שתי תחנות דלק בתל מונד ובכפר יונה

מיכאל פרוסמושקין 10/12/2018
החשוד נעצר (צילום: iclipart)

צעיר, בן 18,  מנתניה הואשם כי  ביצע שני מעשי שוד בתחנות דלק באזור השרון. 

ביום 23.11.18 בשעת לילה מאוחרת, התקבל במשטרת ישראל דיווח על שוד שבוצע בתחנת דלק בתל מונד. מהחקירה התברר כי גבר חבוש בקסדה הגיע רכוב על אופנוע לתחנת הדלק, עוטה כפפות לידיו ומחזיק בכלי הנחזה לאקדח. החשוד נכנס לתחנת הדלק, שלף את האקדח ודרך אותו לכיוונו של עובד במקום ואמר לו מס' פעמים: "תן את הכסף בלי טעויות. העובד העביר לחשוד כסף במזומן בסכום של כ-900 שקל והחשוד נמלט מהמקום עם האופנוע.

שלושה ימים לאחר מכן, בשעת לילה, התקבל במשטרה דיווח על שוד נוסף בתחנת דלק בכפר יונה. גם הפעם ובשיטה דומה, החשוד הגיע לתחנת הדלק כשהוא רכוב על אופנוע, חבוש בקסדה ובידו סכין ואקדח. החשוד נכנס לתחנת הדלק, פגש בעובד המקום ואמר לו: "זה שוד". העובד סבר שמדובר באחד העובדים בתחנת הדלק, התקרב לחשוד ונגח בקסדה שעל ראשו. בתגובה, החשוד שלף אקדח ואיים על העובד כשהוא שולף סכין ואומר לו: "זה שוד תביא לי את כל הכסף ואת הסיגריות אם אתה לא רוצה שאני אשתמש בכלי, נכון?". העובד מסר לחשוד כסף במזומן בסכום של כ-2,000 שקל, מס' קופסאות סיגריות והחשוד נמלט מהמקום.

למחרת היום, החשוד נעצר ע"י שוטרים ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת והשבוע הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של שוד מזויין (בגין שתי עבירות) ונהיגה ללא רישיון נהיגה.

עוד בנתניה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הצהרת תובע בתיק רצח צעיר בפ"ת
הגיעו ללמוד
עיר מקלט
עיריית כפר סבא , קיבלה אורכה של חצי שנה
עיריית כפר סבא קיבלה אורכה של חצי שנה לצורך עמדתה לתוכנית המתאר לעיר
סדר פסח בבית חבד
סדר פסח בבית חב"ד בכ"ס
אפריים זבלטובר וליאור גפן. להקל על שורדי השואה
אפריים זבלטובר, ניצול שואה , נהנה מהשירות החדש בעירייה
סער. הפכתי להיות אדם מעורב הרבה יותר חברתית
"מדינת ישראל טובעת בשחיתות שעלולה לפרק אותה"
"נהיה הפתעת הבחירות הבאות"