נתניה

שישה נפגעים בסיומו של מרדף

במהלך מרדף אחר רכב שנגנב מנתניה, פגע החשוד בניידת וברכבים אזרחיים. צוותי מד"א פינו לבתי החולים שישה נפגעים, בהם שוטר

מיכאל פרוסמושקין 03/02/2019
המשטרה פתחה בחקירה (iclipart)

 שישה נפגעים כתוצאה ממרדף משטרתי הערב (יום ראשון) בכביש 57 באזור נתניה. 

 במהלך סריקות אחר רכב שעל פי החשד נגנב בנתניה, הבחינו שוטרים ברכב החשוד. נוסעי הרכב החלו להימלט לכיוון כביש 57, כאשר במקביל, כוחות משטרה נקראו לבצע חסימות בכביש.  לטענת המשטרה, הרכב החשוד, תוך נסיעה פרועה, ניגח ניידת משטרה  ורכבים אזרחיים. כתוצאה מההתנגשות נפצעו באורח קל שוטר ואזרחים. החשוד נעצר על ידי כוח משטרה.

ממד"א נמסר כי סמוך לשעה 21:00 התקבלו במוקד 101 של מד"א במרחב שרון דיווחים על שלוש תאונות דרכים בכביש 57 מינוב לכיוון נורדיה. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו לכל זירות התאונות העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים מאיר, לניאדו והלל יפה שישה נפגעים במצב קל. מהתאונה מערבית לכפר יונה פונו ארבעה קל, מהם אחד לבי"ח הלל יפה ושלושה לבי"ח לניאדו, מהתאונה סמוך לכניסה לנורדיה פונו שני נפגעים קל לבי"ח מאיר. בתאונה סמוך לינוב לא היו נפגעים.

חובש בכיר במד"א אנטון לוין סיפר: "יצאתי מנתניה לכביש 57 כשסמוך לנורדיה הגעתי לזירת התאונה הראשונה, ביצעתי בדיקה רפואית ראשונית ל 2 נפגעים שהיו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות קלות, אמב' נוסף של מד"א שהוזנק לאירוע המשיך את הטיפול הרפואי ופינה את הפצועים לבי"ח מאיר. המשכתי בנסיעה דחופה לכיוון מזרח על כביש 57 ואחרי צומת בית ליד הגעתי לזירת התאונה השניה שבה היו מעורבים 2 כלי רכב, פצוע אחד שכב על הכביש ו- 3 נוספים התהלכו במקום, יחד עם צוותים נוספים של מד"א שהגיעו למקום ביצענו בדיקות רפואיות ופינינו את הפצועים שהיו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות קלות לבתי החולים הלל יפה בחדרה ולניאדו בנתניה."

עוד בנתניה
מיכאל פרוסמושקין 17/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
150 תלמידים ומורים למען ילדה אחת
ילד פונה לבי"ח לאחר שאיבד את הכרתו בביתו
נדחו העררים נגד תוכנית ביג פאשן גלילות
פסטיבל עמים וטעמים מסעדת חצר אחורית
פסטיבל "עמים וטעמים" באשדוד
טסים אל על ב"בת ים"
שיתוף פעולה מרגש בין האקדמית נתניה ועמותת אלוט
שיתוף פעולה מרגש בין האקדמית נתניה ועמותת אלו"ט
בשורה להורי ילדי הגנים בעיר:
מגוון רחב של מבצעים ברשת חצי חינם
מגוון רחב של מבצעים ברשת חצי חינם