נתניה

מתחם חללי עבודה חדש בנתניה

המתחם ה-19 של Regus בישראל ייפתח בקרוב באזור התעשייה פולג, בקומה השלישית בבניין משרדים שברחוב הצורן 4, וישתרע על פני שטח של כ-2,250 מ"ר. המתחם יציע מעל ל-80 משרדים פרטיים בגדלים שונים, 245 עמדות עבודה בקונספט ה-co-working, 2 חדרי ישיבות ומגוון שירותים אדמיניסטרטיביים בהתאמה אישית עמדת עבודה באזור ה-open space ניתן יהיה לשכור תמורת כ-970 ש"ח, ומשרד פרטי החל מ1510- ש"ח.

14/02/2019
  Regus עופר ויתקון מנכ
צילומים: יעל ויתקון ועודד סמדר

Regus ,מותג הבית המוביל של IWG (International Workplace Group), ענקית השכרת המשרדים הבינלאומית המפעילה כ-3,500 מרכזי עסקים המשתרעים על שטח של כ-5 מיליון מ"ר ביותר מ-100 מדינות מסביב לעולם, ממשיכה בתנופת הצמיחה וההתרחבות המואצת בישראל ומקימה מתחם עבודה חדש בנתניה. מרכז Regus החדש, הממוקם בקומה השלישית בבניין משרדים ברחוב הצורן 4, משתרע על פני שטח של כ-2,250 מ"ר ובו מעל ל-80 משרדים פרטיים במגוון גדלים, 245 עמדות עבודה בחלל ה-co-working ו-2 חדרי ישיבות מרווחים ומאובזרים. עמדת עבודה בחלל עבודה משותף תעלה החל מ-970 ₪ לחודש ומשרד פרטי מרוהט ניתן יהיה לשכור תמורת כ-1510 ₪.

עופר ויתקון, מנכ"ל Regus ישראל, מציין: "Regus, המפעילה את מספר מתחמי העבודה המשותפים הגדול ביותר בישראל, ממשיכה להרחיב את פריסתה הארצית כדי להביא את הפתרון הייחודי שלה לחברות, בתי עסק ועצמאיים במרכז ובפרפריה. הכניסה לאזור התעשייה המתפתח פולג בנתניה, לסביבה עסקית צומחת ואיכותית בה פועלות כבר חברות היי טק מובילות כגון EBAY, JFrog ועוד, היא חלק מהמהלך האסטרטגי שמובילה Regus כדי להעניק שירות מצוין ופתרון מלא לקהל לקוחותיה בכל חלקי הארץ. מתחם העבודה החדש בנתניה יעניק הזדמנות לחברות ולבתי העסק הממוקמים במטרופולין תל אביב ובגוש דן לשפר את איכות חייהם של העובדים באמצעות יצירת בסיס עבודה משני שיאפשר להם לעבוד בחלק מהשבוע בקרבת הבית, מבלי לבזבז מדי יום זמן יקר בעומסי התנועה הכבדים." 

והוא מוסיף: לאחרונה פתחנו מתחמי עבודה חדשים גם בנצרת, בעיר התחתית בחיפה וברחובות, ואנו נמשיך להרחיב את הפריסה לערים נוספות. קהל הלקוחות של Regus נהנה מגישה חופשית לכל מרכזי העסקים של החברה בארץ ובעולם. לא משנה באיזה מתחם עבודה פועל הלקוח יש לו אפשרות לבחור ולעבוד גם במשרד בתל אביב, בחיפה או בירושלים בהתאם לצרכיו האישיים, וזה מהווה יתרון משמעותי במיוחד לעסקים מאזורי הפריפריה."

IWG המפעילה בישראל את מותגיה Regus ו-Spaces, הינה החברה החלוצה והמובילה בעולם בענף השכרת מרחבי עבודה ושירותי משרד איכותיים בהתאמה אישית. לחברה מעל כ-3,500 מרכזי עסקים ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם והיא מספקת תמיכה אדמיניסטרטיבית ושירותי משרד מגוונים ליותר מ-2.5 מיליון לקוחות. 


עוד בנתניה
חשבנו שיעניין אותך גם...
גלידת בננה ותמרים
'הכו בפניו במהלומות אגרוף'
"ארע לי נס אמיתי"
הפנינג עירייה פתוחה ברעננה
הפנינג "עירייה פתוחה" ברעננה
מנכ"ל העירייה ממשיך בתפקידו
 עורכי   הדין   ורד   כהן   ורענן   בר-און
מי חשוף לתביעות ומה ניתן לעשות?
יום העצמה ייחודי לנאמני משמרות זה"ב ברעננה
מנכ"ל העירייה מסיים את תפקידו