נתניה

מצטיין חברתי ב"כנפיים של קרמבו"

דני דירבאין,בן 17.5, פעיל "כנפיים של קרמבו" מסניף נתניה נבחר למצטיין חברתי

כתב לוקאל 29/05/2019
דני דירבאין וחבריו לפרס
צילום באדיבות "כנפיים של קרמבו" נתניה

אמש(שלישי, 28.5.19), התקיים באולם פיס בבית ספר אלדד, קיימה עירית נתניה, טקס חלוקת אותות הצטיינות לבני נוער על עשייה חברתית משמעותית.

בין מקבלי האות בלט בנוכחותו דני דירבאין, 17.5, תלמיד כיתה יב', על פעילותו המבורכת ב'כנפיים של קרמבו' תנועת הנוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים. דני פעיל בתנועה כבר שנתיים במהלכן שימש כמדריך והשנה ריכז את תחום התקשורת בסניף.

חברין ל'כנפיים של קרמבו' מספרים עליו כי כל מה שהוא עושה מגיע מאמונה בדרך השיתוף וההכלה של מגוון בני הנוער במסגרת חברתית אחת, ואמונה ביכולת הצעירים להוביל שינוי חברתי אמתי לטובת חברה ישראלית טובה ומכילה יותר.

כשדני נשאל על משמעות אות ההצטיינות בעיניו הוא ענה בהתרגשות ניכרת לעיין:

"החלק הכי מרגש מבחינתי בערב היה כשרכזי השכבה שלי וחברי מהסניף הגיעו לברך אותי עם שלטים בלונים ושוקולד אחרי שחשבתי שאיש לא יגיע ובכנות אפילו שקלתי כבר לחזור הביתה. בואו נודה, קשה להתאכזב כשחברייך עומדים עם שלט ענק עם השם שלך ובלון שרשום עליו "כל הכבוד דני". כן אני מודה שנעים ומרחיב את הלב לקבל הכרה של העירייה על הפעילות שלי, אבל בכנות אני אומר, שאני מאמין בדרכי ובדרכם של אלפי פעילי התנועה. אנחנו באים בעיקר כדי ליצור חברויות כמו בכל תנועת נוער אחרת. ולכן אני  לא לגמרי מבין למה אני מקבל על זה פרס. הפעילות שלי ב'כנפיים של קרמבו' עיצבה אותי להיות נער אחראי, פתוח ומקצועי יותר, מרכיבי אישיות שרכשתי ושילוו אותי לשארית חיי. אני מאוד מודה לכול מי שתמך בי כדי שאני אגיע לבמה הזאת, אנשים שליוו אותי במשך הדרך והאמינו בי גם כשהמצב לא היה מזהיר במיוחד, אני מחשיב את עצמי כאדם שקשה לרגש והיום, התרגשתי. אז תודה".

עוד בנתניה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תערוכת תנועת מכחול בהרצליה
תערוכת "תנועת מכחול" בהרצליה
חדש בפ"ת: פורום הציונות הדתית
נחזיר את רמהש להיות העיר מס 1
"נחזיר את רמה"ש להיות העיר מס' 1"
מרכז הצעירים החדש שיוקם בחולון
נעים להכיר: ג'סיקה
יושבת ראש מכבי רעננה, זיוה לב דגן, הודיעה על התפטרותה
ג'ף רוזן במו"מ לרכישת מכבי רעננה
19 נפגעים בשריפה בבית שמש
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
תופסים גלים