נתניה

האקדמית נתניה העניקה תארים לבוגרים

באקדמית נתניה נערכו במהלך השבוע האחרון טקסי הענקת תארים לסטודנטים מכלל בתי הספר בהם ביה״ס לתקשורת, ביטוח, מנהל עסקים, מנהל מערכות בריאות, מדעי ההתנהגות, נדל״ן, בנקאות ושוק ההון, מדעי המחשב והמתמטיקה ועוד

כתב לוקאל 26/06/2019
אלי דלל סגן ראש עיריית נתניה, ד
צילום: אנדריי קרוצ'ינין

הטקסים נערכו במעמד נשיא המכללה פרופ׳ יעקב הרט, המשנה לנשיא ורקטור המכללה פרופ׳ ברנרד פינצ׳וק, מנכ״ל המכללה עו״ד צחי רדיאנו, דיקני בתי הספר, חברי סגל ואורחי כבוד בהם השופטת ורדה וירט- לבנה נשיאת בית הדין הארצי לעבודה, ד"ר משה ברקת הממונה על רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, אלי דלל סגן ראש עיריית נתניה, פרופ' דניאל פרידמן שר המשפטים לשעבר ורבים נוספים.  

פרופ' יעקב הרט, נשיא האקדמית נתניה: "אתם, הסטודנטים שמוסמכים היום, הייתם תלמידים מצוינים. קיבלתם במהלך לימודיכם כאן את ארגזי הכלים הדרושים. אין לי ספק שאתם תתקדמו ותוכיחו את יכולותיכם ואת כישוריכם. המכללה האקדמית נתניה, או כפי שמכנים אותה האקדמית נתניה, הוקמה לפני 25 שנים, כחלק ממהפכת ההשכלה הגבוהה, ששינתה את פניה של מדינת ישראל ואפשרה לרבים וטובים לרכוש השכלה גבוהה. האקדמית נתניה שואפת למצוינות בהוראה ובמחקר, ושמה לה למטרה להכשיר את דור העתיד של המנהיגות החברתית, העסקית והמדעית של מדינת ישראל. לבסוף, הרשו לי לצטט מדברים חכמים שאמרו אישים מפורסמים. הלן קלר אמרה: " אופטימיות היא האמונה שמובילה להצלחה, שום דבר לא יכול להיעשות בלי תקווה ובטחון". ואילו סטיב ג'ובס אמר: "העבודה עומדת להיות חלק גדול מחייכם, והדרך הטובה ביותר להיות מסופקים היא האמונה שאתם עושים עבודה נהדרת. והדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתם עושים

ד"ר משה ברקת הממונה על רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון ומרצה במכללה: "אני מלמד במכללה מעל 12 שנה. זהו אחר המקומות הנהדרים ללמד בו אחרי שלימדתי בחו"ל ובישראל, כי כאן קיבלתי הרבה רעיונות לדברים שיישמתי ברשות לניירות ערך גם בקריירה הפרטית שלי וגם כיום ברשות שוק ההון. הסטודנטים שלי יודעים שבהרבה מאוד מהשיעורים גלשנו לשיחות חברתיות על סיטואציות שמציקות בישראל ואני בטוח שחלק גדול מכם לא יחשוב רק על עצמו אלא גם על הכלל כי צריך לדעת לעשות גם לביתך וגם לכלל. יש לנו מדינה יקרה, בריאה, עם אנשים טובים ואנחנו צריכים לשמר ולהשפיע כדי שהיא תדאג לילדיה ותגיע להצלחה".

רוני בקר קידר, נציגת הסטודנטים, אשר נאמה באחד הטקסים:" הלימודים במכללה היוו חוויה אקדמית חברתית מעשירה, רכשנו ידע רחב ומגוון ונחשפנו לתחום חדש עבורנו. אנו מגיעים מתחומי עיסוק שונים, צללנו לתוך עולם זר ומוכר, קרוב ורחוק- עם שפה חדשה ולוגיקה מיוחדת, אך יחד עם זאת, לימודי המשפט נוגעים תחומי היום יום של כל אחד ואחת מאתנו, וארגז הכלים שקיבלנו כאן, בוודאי ישרת אותנו שנים רבות בהמשך. תואר זה הקנה לנו ידע מעשיר ושימושי, הן ברמה האישית והן כאזרחים תורמים ומעורבים במדינה ובחברה".

עוד בנתניה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חמישה וחצי ק"ג סמים נתפסו ברעננה
קסדה בראש טוב?
עסקת ענק בנדל"ן בהוד השרון
שובתים למען כדור הארץ
שובתים למען כדור הארץ
פצוע בתאונה ברעננה
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה
פשוט סחיטה ואיומים
"פשוט סחיטה ואיומים"
 הורחק מפאב וניסה לרצות את המאבטח
הורחק מפאב וניסה לרצוח את המאבטח