נתניה

שיתוף פעולה מרגש בין האקדמית נתניה ועמותת אלו"ט

ביום ה' האחרון (27.06), התקיים טקס מרגש, אשר חתם שנה של פעילות משותפת של סטודנטים מבית הספר לתקשורת באקדמית נתניה ועמותת אלו"ט. במסגרת הפרויקט, הסטודנטים יצרו קמפיין רשתות חברתיות לעמותה, והצליחו לגייס כ70 מתנדבים חדשים

כתב לוקאל 01/07/2019
שיתוף פעולה מרגש בין האקדמית נתניה ועמותת אלו
צילום באדיבות אקדמית נתניה

שיתוף פעולה ייחודי ומרגש בין סטודנטים בבית הספר לתקשורת באקדמית נתניה ועמותת אלו"ט.

במסגרת לימודי התקשורת, הסטודנטים במכללה, יצרו קמפיין פייסבוק, אשר הצליח לגייס 70 מתנדבים חדשים לעמותה.

הפרויקט התקיים במסגרת סדנת מצוינות של בית הספר לתקשורת באקדמית נתניה. במסגרת הסדנה, כל שנה סטודנטים מבצעים פרויקט עבור לקוח אחר, ובמסגרתו מכינים קמפיין תקשורתי. הפרויקטים נעשים בחסות בנק הפועלים התורם מלגות לסטודנטים מכיתת ההצטיינות.  

פרופ' אמיר הר גיל, בית הספר לתקשורת באקדמית נתניה:" אני מאוד גאה בתוצאות של כיתת מצוינות, בהנחייתי, של בית הספר לתקשורת, האקדמית נתניה, בשיתוף עם בנק הפועלים, שיתוף שנמשך למעלה מעשר שנים. השנה נרתמנו לטובת אלו"ט, אגודה לאומית לילדיםובוגרים עם אוטיזם . הסטודנטים הצליחו ליצור קמפיין יצירתי ויוצא דופן. הם הצליחו לגייס 70 מתנדבים חדשים. את הסטודנטים ליוותה חברת הפרסום די-סי D-Say   באכפתיות רבה. הם עזרו לסטודנטים לשפר ולייעל את הקמפיין כך שיצא מדוייק ולשמחתי מניב תוצאות. הבנק נתן מלגות לסטודנטים בין2500 ל 5,000 שח לסטודנט. ואני שמח לומר שהסטודנטים לא רק למדו אלא גם תרמו לחברה הישראלית. וזה כיוון שבית הספר לתקשורת חרט על דיגלו".

מאלו"ט, האגודה הלאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם נמסר כי "אנו רואים חשיבות רבה בשיתוף עם הקהילה ופתוחים לשיתופי פעולה ויוזמות חדשות. הקמפיין שיצרו הסטודנטים המצטיינים ענה על צורך חשוב של הארגון, גיוס מתנדבים למעונות היום השיקומיים שלנו – האלוטפים שמטפלים בפעוטות שאובחנו על רצף האוטיזם. אנחנו מודים לסטודנטים ולמשרד הפרסום שהצליחו לייצר קמפיין מוצלח שהביא לתוצאות בשטח ומזמינים את מי שעוד לא התנדב ולא מכיר אותנו לחפש את העשייה שלנו ברשתות ובאתר".

עוד בנתניה
בת שבע משה, מנכלית העמותה היוצאת ושתי חניכות מהמרכז ברגע הזכייה
כתב לוקאל 01/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גיא רולניק בהרצאתו " פייסבוק - המפעל המזהם הגדול בהיסטוריה"
נמשכת סאגת חורשת העמל
"אני אנצח בגדול"
שני פצועים בפיצוץ בלון גז באשדוד
קמפיין שילוט חניות נכים
קמפיין שילוט חניות נכים
"רחשי לב" מצדיעים לבנות השירות
אודי ואושר
פסטיבל הבריאות הראשון בירושלים
סדנאות קיץ חופש גדול - מוזיאון נחום גוטמן לאמנות
חודש יולי במוזיאון נחום גוטמן לאמנות