נתניה

מופעי מחווה לזמר העברי

נפרדים מהחופש הגדול בקניון עיר ימים נתניה: אליאנה תדהר ולי בירן עושים כבוד ל"כבש הששה עשר" ו-"אדון שוקו – להקת התפוזים" במופע משירי הילדים של אריק איינשטיין

כתב לוקאל 19/08/2019
צילום: ערן לוי

סוף הקיץ עוד רגע כאן. שני מופעי מחווה לכל המשפחה משירי האמנים הגדולים יעניקו לכם פינאלה חגיגי לחופש הגדול. המופע הראשון יהיה לכבוד אריק איינשטיין (זכרונו לברכה), אחד המוזיקאים הישראלים שחצו דורות ומגזרים – כולנו גדלנו עליו ואהבנו את שיריו. מופע המחווה המיוחד לשיריו בשם "אדון שוקו", שיתקיים ב-25 באוגוסט בשעה 18:30, ייקח את הילדים למסע בזמן אל ישראל הנוסטלגית - הבגדים, השירים, הסאונד והאווירה - בחזרה אל תור הזהב של המוזיקה העברית.

המופע יבוצע ע"י להקת התפוזים, חבורת מוזיקאים שמשלבים בין שתי האהבות הגדולות שלהם:  רוק ישראלי איכותי ושירי הילדים של אריק איינשטיין! הלהקה מורכבת מנגנים מהשורה הראשונה ומספקת ביצועים מרגשים וחוויה ייחודית לכל הגילאים עם הקלאסיקות שאהובות על ילדים והורים כאחד: אדון שוקו, מכופף הבננות, גברת עם סלים, קילפתי תפוז, מה עושות האיילות בלילות, שלוש ארבע לעבודה ועוד.

יום לאחר מכן שניים מכוכבי הילדים הגדולים ביותר – אליאנה תדהר ולי בירן -  יעשו כבוד ויחגגו 40 שנה ליצירת המופת "הכבש הששה עשר" מאת יהונתן גפן ויוני רכטר. 4 עשורים לאחר שיצא הספר נחשב לקלאסיקה של ממש ולספר הילדים הישראלי הטוב והאהוב בכל הזמנים. בירן ותדהר יחזירו לבמה את השירים הבלתי נשכחים שכולנו גדלנו עליהם, במופע מוזיקלי קסום לכל המשפחה, בליווי להקה חיה ועיבודים מחודשים. במופע יבוצעו שירי הילדות האהובים על כולנו – שירים שהפכו לנכס צאן ברזל בכל בית בישראל - גן סגור, הילדה הכי יפה בגן, איך שיר נולד ועוד.

המופעים ימשיכו בקו ישיר את הפסטיווקאלי השלישי של 'עיריית נתניה' - פסטיבל זמר עברי שייערך (בין ה-20-22) באוגוסט ברחבת הפארק של קניון עיר ימים עם מופע מחווה של משפחת בנאי לשירי הגששים, מופע מחווה לשירי נעמי שמר ווילנסקי ומופע של יהודה פוליקר.

 25-26.8 בשעה 18:30 | הכניסה חופשית והחניה חינם, אמפידשא, קניון עיר ימים

תאריכי ושעות המופעים:

אדון שוקו-להקת התפוזים

25.8 | יום א' | 18:30

 

הכבש הששה עשר עם אליאנה תדהר ולי בירן

26.8 | יום ב' | 18:30

 

עוד בנתניה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
 נקיים או לא?
נקיים או לא?
מרפאת עיניים חדשה נחנכה ב"סורוקה"
הדי גור (מימין) ורבקה שמש. מנהלות התיכונים
רמה"ש בראש הזכאות בבחינת הבגרות 5 יח"ל באנגלית
ראש השנה באנושופ מרקט - 100% קניה חברתית
זירת התאונה
3 שנות מאסר לנהג שדרס למוות תושבת הוד השרון
דמי חנוכה בני מאות שנים
נפגש עם אבו מאזן והושעה מתפקידו