נתניה

גבר טבע למוות בנמל אשדוד ; אישה חולצה במצב קריטי

עובד זר מסין שנפל למי ים מדוברה העוגנת בנמל אותר לאחר סריקות כשהוא מחוסר הכרה. לצוות מד"א לא נותר אלא לקבוע את מותו. בתוך כך, אישה טבעה סמוך לחוף הקשתות ופונתה לבית חולים במצב קריטי

מיכאל פרוסמושקין 24/08/2019
מותו נקבע במקום (iclipart)

עובד זר מסין טבע אמש (יום שישי) למוות בנמל אשדוד. 
 
אמש התקבל דיווח על נתין סיני אשר נפל מדוברה העוגנת במתחם הסיני בנמל אשדוד. שוטרי הסיור הימי וצוללנים הוזעקו למקום ובתום סריקות אותרה גופתו. סמוך לשעה 23:20 הוא חולץ לנמל החדש באשדוד ע"י השיטור הימי כשהוא מחוסר הכרה. פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בן 49.

פראמדיק מד"א דן בן ישי סיפר: "במזח של הנמל החדש חברנו עם סירה של השיטור הימי כשעליה הצוללנים שאיתרו את הגבר בים מבצעים בו פעולות החייאה. סיפרו חנו שהוא היה נעדר בים מספר שעות ואותר לאחר סריקות מרובות כשהוא ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו." נסיבות המקרה נבדקות על ידי המשטרה.  
 
בתוך כך, ביום שבת, בשעה 09:40 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על אשה שנמשתה מהים שלאחר שטבעה סמוך לחוף הקשתות באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר שבמאמצי החייאה חזר דופק מפנים לבי"ח  אסותא באשדוד אשה כבת 40 במצב קריטי . 

פאראמדיק מד"א בני פוקס סיפר: "כשהגענו ראינו על החוף אשה בשנות הארבעים מחוסרת הכרה, כשהמצילים ואנשים שהיו על החוף מגישים לה עזרה ומבצעים פעולות החייאה בסיסיות. היא הייתה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות עד שחזר דופק, כשייצבנו מעט את מצבה העלינו אותה לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותה לבית החולים תוך המשך טיפול כשהיא מחוסרת הכרה,  מונשמת ומצבה קריטי."

עוד בנתניה
מיכאל פרוסמושקין 13/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 21/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נפצע באורח בינוני ברמלה
פועל נפצע באורח בינוני ברמלה
 אנשים שנמצאים בשולי החברה מעניינים יותר מאחרים
"אנשים שנמצאים בשולי החברה מעניינים יותר מאחרים"
מסכות, רעשנים, שירים ומכבים
שחקני מכבי תל אביב כדורסל שימחו ילדים בבי"ח איכילוב
הוצגה רשימת הירוקים בהוד השרון למועצת העיר
הוצגה רשימת 'הירוקים בהוד השרון' למועצת העיר
עוד יערה רשף. שוקלים ערר
נסגרה חקירת האונס הקבוצתי בהרצליה
הורי ביהס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
הורי ביה"ס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
חניכי הצופים עם נציגות ארגון אלמנות ויתומי צהל
פרויקט מרגש בהרצליה
נבחרת תלי. אלופת מאמאנט הוד השרון
הגביע של תל"י