עכו

"יצאתי במזל כי אין לי שברים"

שטפי דם ומכות יבשות, חתך ברגל ותפרים מעל העין, זו התוצאה של פגיעת רוכב אופניים חשמליים שרכב על המדרכה ברמת השרון באסתר כרוך בת השמונים

שרון יונתן 26/04/2018
אסתר כרוך. נפגעה מאופניים חשמליים צילום: פרטי

אומרים שתמונה שווה יותר מאלף מילים אז זה נכון גם במקרה שלפניכם. זאת כתבה שמיועדת לרוכבי האופניים החשמליים שטסים על המדרכות מבלי לחשוב ולהתחשב בהולכי הרגל. הפעם זאת אסתר כרוך, תושבת העיר בת 80, שנפצעה כתוצאה מפגיעה של אופניים חשמליים ביום רביעי שעבר, כפי שסיפרה השבוע: "אני מתגוררת בנווה רסקו. בשעה 12 בצהריים הלכתי בסמטת דליה וכאשר נכנסתי לרחוב הראשונים פגע בי רוכב אופניים חשמליים והעיף אותי לרצפה. הוא הגיע מצד ימין שלי, כך שנחבלתי בכל צד ימין, נפלתי על הפנים ויד שמאל. לא יכולתי לברוח כי בכלל לא ראיתי אותו אלא רק הרגשתי את הפגיעה".

אסתר מספרת שרוכב האופניים, כבן 20 לערך, נבהל וניסה לעזור לה. "הוא צעק שיזמינו אמבולנס ועוד אנשים שם ניגשו אליי ועזרו לי להתיישב".    

אסתר פונתה באמבולנס לבית החולים בלינסון שם שהתה 14 שעות, במהלכן עברה בדיקות רפואיות מקיפות. "עשו לי בדיקת סי.טי. ראש וצילום צלעות. יש לי המון שטפי דם ומכות יבשות, חתך ברגל ימין ועשו לי 20 תפרים מעל העין. יצאתי במזל כי אין לי שברים אלא רק מכות יבשות וחתכים. אני סובלת מכאבים חזקים והרופא אמר שייקחו שלושה שבועות עד שהכאבים יעברו לי".

אסתר כועסת מאוד על רוכב האופניים שפגע בה: "למרות שהוא דאג לי אחרי הפגיעה אני כועסת עליו כי הוא לא היה צריך לרכב בצורה כזאת שפוגעת בבן אדם. הוא שיחזר לשוטרים שהגיעו את המקרה ויותר מאוחר הגיע שוטר לבית החולים כדי לגבות ממני עדות, אבל אני לא יודע אם הוא ייענש".

 אסתר, מהו המסר שאת רוצה להעביר לרוכבי אופניים חשמליים?

"זה יוצא נורא מטופש כי אם הם רוכבים על הכביש אז דורסים אותם ואם הם רוכבים על מדרכה אז הם דורסים הולכי רגל. אני קוראת לרוכבי האופניים להיזהר יותר ולחשוב טוב טוב על הולכי הרגל כדי שאף אחד לא יפגע כמו שאני נפגעתי".

 


sharony@local.co.il

 


 

 

עוד בעכו
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחשבים מסלול מחדש
מחשבים מסלול מחדש
"מקומיות 2018"
צעיר הואשם בעשרות עסקאות קנאביס
שדד ונעצר
כטון של בשר בקר לא ראוי למאכל נתפס בצפון
הושמד כטון של בשר לא ראוי למאכל שנתפס בצפון
פוליטיקה על הבר
נעצר הפורץ המנמנם
נעצר הפורץ המנמנם
כתבי אישום בגין אלימות בכביש
כתבי אישום בגין אלימות בכביש