גליל מערבי

שולחן עגול למובילי ההתנדבות

בכרמיאל התכנס שולחן עגול של כל יושבי ראש הארגונים ההתנדבותיים הפועלים בעיר במטרה לחזק את העבודה המשותפת ולהרחיב את מעגלי ההתנדבות

כתב לוקאל 31/07/2018
שולחן עגול למובילי ההתנדבות בכרמיאל
שולחן עגול בכרמיאל (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

בכרמיאל מהווה ההתנדבות חלק מהתרבות של חיי הקהילה. לאחרונה הוקם שולחן עגול של כל יושבי ראש הארגונים ההתנדבותיים הפועלים בעיר במטרה לחזק את העבודה המשותפת ולהרחיב  את מעגלי ההתנדבות, לספק ידע וכלים נוספים וחדשים, לקדם ולשכלל שיתופי פעולה בין כלל העוסקים בתחום ההתנדבות ולחזק את ארגוני המתנדבים של כרמיאל.

היחידה להתנדבות יזמה סדנה בת ששה מפגשים בהנחיית מנחה מקצועית הכוללת תכנים וחדשניים בנושאי ניהול ההתנדבות בישראל ובעולם וכן דיונים בנושאים החשובים לארגונים מובילי התנדבות בכרמיאל. 

מנחת התוכנית היא דגנית סלנט, יועצת לניהול וקריירה, מומחית לתחום ההתנדבות שהובילה סדנאות דומות במודיעין, באר שבע, עמק חפר ועוד. המפגש הראשון עסק בארגוני המתנדבים בכרמיאל - מנהיגות והשפעה. בסדנה נטלו חלק מעל ל-20 יושבי ראש ופעילים שביקשו ללמוד, להשכיל ולהכיר אלה את אלה.

מאיה סימנובסקי, רכזת היחידה להתנדבות במנהל לשירותים חברתיים, שיזמה את המהלך, מספרת: "בכרמיאל מאות מתנדבים ומובילי התנדבות מחויבים ומסורים ביותר. הקידמה הטכנולוגית והשינויים שחלים בעולם לא פסחו גם על נושא ההתנדבות ולכן חשבנו לתת למובילים ידע וכלים חדשניים המקובלים בעולם ובארץ. הסדנה היא גם סוג של הוקרה והערכה לעשייה המבורכת של המתנדבים הרבים, ואני בטוחה שנושא ההתנדבות יקבל תנופה נוספת בתום התהליך".

עוד בגליל מערבי
חשבנו שיעניין אותך גם...
רן היילפרן עם ראש העיר אמיר כוכבי
מינוי חדש בעיריית הוד השרון
ארז ברט פורש מהמרוץ, חובר לודמני
ארז ברט פורש מהמרוץ, חובר לודמני
צעיר נורה למוות בבת ים
נגזר דינו של כוכב הילדים יובל שם טוב
פרוייקט רובע 1 בירושלים
החל שלב הבנייה של פרויקט רובע 1 בירושלים
אישום: גנבו טלפונים בעשרות מקרים
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון
"העירייה בנתה תחנה על מנת לסתום לנו את הפה"