גליל מערבי

מוקירים חדשנות

תעודת הוקרה ומענק החדשנות הוענקו למרכז הגישור והדיאלוג בעכו במסגרת כנס גישורים ארצי שהתקיים באוניברסיטת תל אביב

כתב לוקאל 17/10/2018
כנס גישורים ארצי (צילום: מרכז הגישור עכו)

מרכז הגישור והדיאלוג בקהילה בעכו זכה בתעודת הוקרה ובמענק החדשנות על שם דוד כנפו ז"ל לשנת 2019 על התוכנית "משלים ומשאלות" במסגרת כנס גישורים ארצי שהתקיים בשבוע שעבר באוניברסיטת ת"א.

בכנס, שנערך בשיתוף עם התוכנית לניהול סכסוכים וגישור ע"ש אוונס, השתתפו כ- 450 אנשים ממגוון הזהויות בחברה הישראלית, בהם מגשרים קהילתיים, אנשי מקצוע מתחומי העבודה הסוציאלית הקהילתית, המשפט, המשטרה, האקדמיה, אנשי תקשורת ועוד. 

מעכו יצאה קבוצה של 18 משתתפות ומשתתפים– מגשרים ופעילים קהילתיים.

בכנס הוצג דוכן מרשים של מגוון פעילויות קהילתיות לקידום ערכים של סובלנות ודיאלוג, שהתקיימו השנה בעכו במסגרת פרויקט "אקטיביזם לסובלנות". הפרויקטים שהוצגו: "מאפלה לאור" – תערוכה וסדנאות אמנות ודיאלוג של כפאיה עיאיטי, "פרויקט שכנים" – מפגשים מוסיקליים ומפגשים קהילתיים לקידום שכנות טובה של נטלי פולין ויבגניה שפיגל, "ידיים של זהב" – פרויקט צילום קהילתי שמחבר בינינו דרך הידיים, של מאיה צ'נטאי, ו"משלים ומשאלות" – פרויקט ייחודי וייעודי לחינוך לגישור באמצעות מפגשים חווייתיים ואינטראקטיביים בין המנחה וקבוצות ילדים ובני נוער, בהמחשת תאטרון בובות מקצועי ומשפחתי, של דר' ענת תמי אניקסט, מחברת המשלים, ויבגניה שפיגל, מנהלת תאטרון הבובות. בכנס זכה כאמור מרכז הגישור והדיאלוג בקהילה בעכו בניהולה של שי חורב במענק החדשנות לשנת 2019 על התכנית "משלים ומשאלות".

 


עוד בגליל מערבי
חשבנו שיעניין אותך גם...
שבוע של כיף לילדים ולהורים באושילנד כ"ס
אגדה של יער
שיעור עברית באופני ספינינג
קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא
קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא
תלמידות סייבר גירלז במרתון לבגרות במחשבים
"המרכז לחינוך סייבר"
חשד: הגיע ארצה לסחור בסמים
חשד: הגיע ארצה לסחור בסמים
רחובות בתנועה
ראש עיריית צפת עם השר גלנט
בשורה גדולה לתושבי צפת