גליל מערבי

פרס חינוך לאמי"ת קנדי בעכו

קריית החינוך אמי"ת קנדי בעכו זכתה בפרס החינוך המחוזי ומועמדת לפרס החינוך הארצי.

כתב לוקאל 13/11/2018
אתי צברי. הודתה לצוות (צילום: רינת בן יוסף)

השבוע התבשרה מנהלת קריית החינוך אמי"ת קנדי בעכו, אתי צברי, כי בית החינוך זכה בפרס החינוך המחוזי של משרד החינוך במחוז צפון. בית החינוך מועמד לקבלת פרס החינוך הארצי של משרד החינוך לשנת תשע"ט.

 בחמש השנים האחרונות הובילה המנהלת אתי צברי מהפכה משמעותית בקריית החינוך: עלייה דרמטית באחוזי הזכאות לבגרות של תלמידי בית החינוך-  מ-53% ל-92% , שילוש מספר התלמידים הניגשים לחמש יחידות לימוד במתמטיקה והכפלת מספר הניגשים לחמש יחידות באנגלית. בהובלת צוותי ההוראה גורפים תלמידי בית הספר פרסים בינלאומיים בתחרויות מדעים ופיזיקה בינלאומיות.

 תלמידי בית החינוך נהנים ממהפכת למידה משמעותית, ממרחבי למידה חדשניים המחליפים את הלמידה הסטנדרטית בכיתות ובמגוון תכניות למידה וחקר המשולבות בקהילה בליווי חוקרים ואנשי מדע.

 צברי הודתה לכל צוות ההנהלה, ההוראה והחינוך על מסירותם: "הצלחת קריית החינוך היא תוצאת עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמי"ת  לטובת כל אחת ואחת מתלמידינו".

ראש עיריית עכו, שמעון לנקרי בירך על ההחלטה להעניק את הפרס לבית הספר אמי"ת קנדי בעכו ואמר: "העיר עכו משקיעה רבות בחינוך ילדי העיר ופרס החינוך המחוזי לבית הספר הוא עוד הוכחה לכך. אני מודה להנהלת בית הספר ולצוות המורים על העבודה החינוכית המדהימה ויחד נמשיך להוביל את מערכת החינוך בעיר, תוך חתירה למצוינות".

ראש מינהל החינוך, אורית אסייג: "אין ספק כי בית הספר צעד כברת דרך משמעותית בשנים האחרונות והוא זכאי לכל הערכה וברכה על המעשה החינוכי יוצא הדופן המתחולל בבית הספר. עיריית עכו תמשיך ותמנף את העשייה החינוכית הברוכה בעיר בכלל ובבית הספר בפרט".

מנהלת מחוז צפון של משרד החינוך ד"ר אורנה שמחון: "אני מברכת את תיכון חמ"ד אמי"ת עכו על הזכייה בפרס החינוך המחוזי, מנהלת בית החינוך אתי צברי וצוות בית הספר עושים עבודה חינוכית, ערכית, פדגוגית וחברתית מופלאה והתוצאות המדהימות מדברות בעד עצמן".

 


עוד בגליל מערבי
חשבנו שיעניין אותך גם...
הוצגה רשימת הירוקים בהוד השרון למועצת העיר
הוצגה רשימת 'הירוקים בהוד השרון' למועצת העיר
עשרות גרוטאות כלי רכב פונו בבאר שבע
עשרות גרוטאות כלי רכב פונו בבאר שבע
הלך לעולמו הפעיל החברתי מרק בריל
הלך לעולמו הפעיל החברתי מרק בריל
ישוב חדש יוקם בערבה התיכונה
קניות בסופר עם הילדים הפכו נעימות יותר
אירועי ספורט חצות ועוד
ספורט חצות בהרצליה
יד שרה עם המשפחות השכולות
יד שרה עם המשפחות השכולות
נהג משאית נהרג בכביש 505
נהג משאית נהרג בתאונה בכביש 505