גליל מערבי

אישום: העתיקו והפיצו את שידורי הוט ויס

שני תושבי נהריה מואשמים כי שכרו בזהויות בדויות עשרות ממירים של הוט ויס, הקימו בדירות ברחבי הארץ מערכים טכניים להעתקת תכנים והפיצו את השידורים למנויים ברחבי העולם תמורת דמי מנוי חודשיים באמצעות אתר אינטרנט שהקימו

תמי מאור 09/12/2018
שידרו את התכנים באמצעות אתר אינטרנט שהקימו (תמונה להמחשה iclipart)

המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה הגישה לביהמ"ש המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד שני תושבי נהריה, בגין קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, עבירות לפי חוק זכויות יוצרים, הלבנת הון ומרמה ותחבולה במטרה להתחמק מתשלום מס. הנאשמים העתיקו את שידוריYES  ו-HOT והפיצו אותם בעולם.

 על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורך הדין דורין בן ציון, הנאשמים שכרו, בזהויות בדויות, עשרות ממירים מחברות הכבלים והלוויין, הקימו בדירות שונות ברחבי הארץ מערכים טכניים להעתקת תכני הערוצים השונים ומשם הפיצו את השידורים למנויים ברחבי העולם תמורת דמי מנוי חודשיים, באמצעות אתר אינטרנט שפתחו- mytvil.com.  

הנאשמים גרפו לכיסם כ-50 מיליון שקל מפעילות האתר. את הכסף הלבינו הנאשמים בחשבונות זרים, בין היתר באמצעות אשת קש מפנמה. הנאשמים לא דיווחו על הכנסותיהם מפעילות האתר לרשות המסים ובעקבות זאת הואשמו גם בעבירות על פקודת מס הכנסה.

 כתב האישום הוגש לאחר חקירה בינלאומית של היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) ויחידת הסייבר בלהב 433 במשטרת ישראל ופקיד שומה חקירות ת"א ברשות המיסים.

עם הגשת כתב האישום, הגישה המחלקה בקשה לבית המשפט לתפוס עד תום ההליכים כספים ונכסים של הנאשמים, בהיקף של כ-5 מליון ש"ח.

 

עוד בגליל מערבי
מיכאל פרוסמושקין 31/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 20/04/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/04/2019
מיכאל פרוסמושקין 24/02/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
"הבניין שלנו לא ישרוד רעידת אדמה"
החזיק 10 קג סמים מסוגים שונים
אישום: צעיר מרמת השרון החזיק 10 ק"ג סמים מסוגים שונים
בירעננה
פורים מגיע לאופרה הישראלית
פורים מגיע לאופרה הישראלית
אסתי גינזבורג מתגייסת:
השלג בדרך לרעננה
השלג מגיע לרעננה
הולך רגל נהרג בכביש 20
עמדת חלוקת נרות זיכרון אישיים בבניין העירייה
"חיים בלבבות"