רונית לוין, סייעת בעיריית כפר סבא, קיבלה את צל"ש שר האוצר, משה כחלון, במסגרת פרויקט "העובד המצטיין ע"ש נח מוזס" לשנת 2017.ננה פולינה לוי, בתו של יו"ר האופוזיציה והמועמד לראשות העיר עו"ד, יובל לוי, השתתפה באירוע חגיגי של הענקת פרס הדיפלומטיה הציבורית" /> רונית לוין, סייעת בעיריית כפר סבא, קיבלה את צל"ש שר האוצר, משה כחלון, במסגרת פרויקט "העובד המצטיין ע"ש נח מוזס" לשנת 2017.ננה פולינה לוי, בתו של יו"ר האופוזיציה והמועמד לראשות העיר עו"ד, יובל לוי, השתתפה באירוע חגיגי של הענקת פרס הדיפלומטיה הציבורית" />
פתח תקווה

חינוך וקהילה בכפר סבא

רונית לוין, סייעת בעיריית כפר סבא, קיבלה את צל"ש שר האוצר, משה כחלון, במסגרת פרויקט "העובד המצטיין ע"ש נח מוזס" לשנת 2017.ננה פולינה לוי, בתו של יו"ר האופוזיציה והמועמד לראשות העיר עו"ד, יובל לוי, השתתפה באירוע חגיגי של הענקת פרס הדיפלומטיה הציבורית

זאב שרגא 01/03/2018
חינוך וקהילה בכפר סבא
ננה פולינה לוי, מנהיגה צעירה צילום: פרטי


ועד חדש בשכונת 60

באיחור קל ביחס לשכנה מצפון, גם בשכונה הירוקה 60 נבחר ועד תושבים חדש. לוועד התנדבו 11 מתושבי השכונה ובראשו נבחר לעמוד משה פרוטר, ממקימי מועדון 60+ והגינה הקהילתית בשכונה. הועד יעבוד בשיתוף פעולה צמוד עם ועד תושבי שכונת 80, בנושאי בטחון, תחבורה, תרבות קהילה וחינוך. חברי הועד הם תושבי השכונה: סיגל אמיר, גיא פאר, אפי גיל, ערן ורנר, דנה לירם-קליבנוב, חנן שמילוביץ, יצחק שליו, אורי חקלאי, אדר ארד.

יום השיתופים בחב"ד כפר סבא

השבוע התקיים מבצע גיוס תרומות מרשים לטבת ארגון חב"ד בכפר סבא, במהלכו ביקשו לגייס 800,000 שקל לטובת פעילות הסניף המקומי, במרתון של שלושה ימי התרמה ברשת האינטרנט. "אין כפר סבאי שלא אוהב את כפר סבא. מקום שבו גדלנו וצמח יחד אתנו, עיר עם נשמה גדולה ואנשים נפלאים," נכתב בעמוד הגיוס, "גם אנחנו בבית חב"ד אוהבים את כפר סבא ומעניקים מכל הלב לכל אחד, כבר 33 שנים ברציפות. בית חב"ד פועל 365 ימים בשנה למען כלל תושבי כפר סבא עם פרויקטים חינוכיים לילדים, פעילות העצמה לבני נוער,

אירועים לכל המשפחה, סיוע לקשישים ולנזקקים ועוד, כל הדברים הטובים האלה קורים וימשיכו לקרות בזכותכם - שותפינו היקרים." במהלך מרתון ההתרמה הובטח לתורמים כי על כל שקל אחד שייתרמו, יתווספו עוד 3 שקלים תרומה, מטעמם של תורמים גדולים שנרתמו למשימה. נציין כי 5 שעות לפני סגירת המרתון עמד סכום התרומות על כ – 600,000 שקל. 

רפי סער מעלה הילוך

המתמודד לתפקיד ראש העירייה, מנכ"ל העירייה לשעבר רפי סער, מינה השבוע את יולי גת, לשעבר מנכ"לית רשת 'בית בלב' ורשת 'בית בכפר', לנהל את מטה הבחירות שלו. גת כפר סבאית מזה 29 שנים, בת 55 נשואה ואם לבת. בוגרת הטכניון בהצטיינות בהנדסה, תעשייה וניהול ובעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן. גת מרצה בתוכניות לניהול מוסדות למבוגרים באוניברסיטת תל-אביב וחברה בוועד המנהל של האגודה הישראלית לגרונטולוגיה. היום היא בעלת עסק עצמאי, המלווה יזמים בתהליכי הקמה של מוסדות לאוכלוסייה מבוגרת ובמקביל, מפעיל בית אבות, מחלקה סיעודית ושירותי רפואה וסיעוד עד הבית. 

עם מינויה אמרה גת: " אני כפר סבאית מזה 29 שנים ואני רוכשת אהבה גדולה לעיר הזאת. התקופה הקשה שעוברת על העיר שלנו גרמה לי לחפש מועמד רציני שיוכל להנהיג את העיר. אני מכירה את רפי מתקופתו כמנכ"ל העירייה, תמיד הערכתי אותו. שהודיע על התמודדותו ידעתי שהוא האיש הנכון והחלטתי לסייע לו בכל דרך אפשרית וזאת למען העיר ותושביה. הבחירה ברפי הייתה טבעית ופשוטה - הוא המתאים ביותר לתפקיד בעת הזו. היחיד שמגיע עם ניסיון מוניציפאלי ויכול לעבוד החל מהיום הראשון. הוא מגיע עם גישה צעירה ורעננות ניהולית."

"אני מרגיש בטוח יותר שאת המטה מנהלת יולי," אמר סער, "לכפר סבא יש מספיק כוחות מקומיים, אין טעם להביא מבחוץ אנשים שינהלו את מטה הבחירות. היא האדם המתאים והנכון למסע הזה ולהבטחת הניצחון. אני רואה חשיבות גדולה בקידומן של נשים לתפקידים בכירים ודאגתי לכך תמיד הלכה למעשה," הוסיף סער, "בצוות שלי יש המון נשים ותמיד הן ייקחו חלק פעיל. אני מאמין כי העיר כולה תצא מורווחת אם יותר ויותר נשים ישתלבו בהנהגה המקומית".
בתמונה: סער וגת
צילום: פרטי

צל"ש שר האוצר לעובדת עיריית כפר סבא, רונית לוין

רונית לוין, סייעת בעיריית כפר סבא, קיבלה את צל"ש שר האוצר, משה כחלון, במסגרת פרויקט "העובד המצטיין ע"ש נח מוזס" לשנת 2017. את האות קיבלה לוין על עבודתה המסורה ויוצאת הדופן בגן הילדים "ברק" לחינוך מיוחד. נציין כי עיריית כפר סבא בהובלת אגף משאבי אנוש והדרכה, מגישה בכל שנה את עובדיה לקבלת הפרס אותו קיבלו, ברבות השנים, עובדים נוספים.

רונית החלה עבודתה כאם בית בעיריית כפר סבא לפני כ - 25 שנים, בהתחלה כאם בית ובהמשך כסייעת בגני ילדים. במהלך שנות עבודה יוסד גן "ברק" אליו רונית שובצה כסייעת בוקר. רונית מבצעת את עבודתה באחריות, בחריצות, במסירות ובאכפתיות, כשבמהלך השנים השקיעה מזמנה הפרטי ללימודים ולהתמקצעות בתחום החינוך המיוחד. כמו כן, לאורך השנים חנכה רונית אנשי צוות רבים שנכנסו לגן, הדריכה, הנחתה ותרמה מהידע הרב שלה לטובת רווחתם של הילדים, הוריהם וצוות הגן. שר האוצר העניק את הצל"ש לרונית באופן אישי ומרגש, זאת בהמשך לזכייתה בשנה שעברה בתעודת ההוקרה של עיריית כפר סבא, המוענקת לעובדיה המצטיינים. 

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העירייה, "אני מברך את רונית לוין על זכייתה בצל"ש שר האוצר. רונית עובדת בעיריית כפר סבא כבר 22 שנים, ובעבודתה כסייעת הצעידה את הגן, הילדים והצוות קדימה בהרבה רגישות ומקצועיות. אנו התברכנו בהון אנושי של עובדים שבראש מעיניהם מתן שירות איכותי ומשמעותי, כשבזכות עבודתם המסורה נהנים התושבים נהנים מעיר שטוב איכותית ובעלת רמת חינוך גבוהה".ננה פולינה לוי, בתו של יו"ר האופוזיציה והמועמד לראשות העיר עו"ד, יובל לוי, השתתפה באירוע חגיגי של הענקת פרס הדיפלומטיה הציבורית לפרופ' משה ארנס, שר החוץ ושר הבטחון לשעבר, זאת במסגרת תכנית שגרירים צעירים, מטעם המרכז הישראלי למנהיגות צעירה. ננה בת ה-16, תלמידת תיכון "כצנלסון", ייצגה את העיר כפר סבא עם תלמידים אחרים ולכבוד האירוע החגיגי, הייתה גם תמונה עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שלא פספס סלפי עם המנהיגים של העתיד.
zeevshraga1978@gmail.com

עוד בפתח תקווה
בכל גיל אפשר ללמוד
כתב לוקאל 17/06/2018
כתב לוקאל 11/06/2018
תמי מאור 30/05/2018
תמי מאור 23/05/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
כתבי אישום לאוהדי ביתר ירושלים בעקבות תקיפת מאבטח באצטדיון טרנר
כתבי אישום לאוהדי בית''ר ירושלים בעקבות תקיפת מאבטח באצטדיון טרנר
ראש העירייה החדש של רעננה: נמשיך להוביל את העיר להישגים חדשים
ראש העירייה החדש של רעננה: "נמשיך להוביל את העיר להישגים חדשים"
הפורצים תועדו במצלמת אבטחה סמויה - ונתפסו
הפורצים תועדו במצלמת אבטחה סמויה - ונתפסו
נקו' הזנקה חדשה למד"א בג'וליס
חיים אאוט, שוהם אין
חיים אאוט, שוהם אין
בדה שליט צובעים את הרצפה
 פסטיבל הסרט הקצר בש- עש לאון אדרי
פסטיבל הסרט הקצר ע"ש לאון אדרי
רג עוברת לאופניים שיתופיים
ר"ג עוברת לאופניים שיתופיים