פתח תקווה

בעל מקצוע או התקנה עצמאית – איך מתקינים פרגולה?

בעלי בתים פרטיים ובעלי דירות הנהנים מחצר גדולה או ממרפסת שמש, כבר יודעים כי הדרך היעילה ביותר ליהנות מפתרונות הצללה היא באמצעות פרגולה. כיום, בעידן בו זמינים אינספור מדריכים באינטרנט וגם מארזים מוכנים לבניית פרגולה, רבים תוהים מה הדרך הבטוחה, היעילה והטובה ביותר להבטיח את הפרגולה החדשה שלהם. רגע לפני ההתקנה – האם אכן כדאי להתקין את הפרגולה בצורה עצמאית?

אתר לוקאל 02/07/2018
בעל מקצוע או התקנה עצמאית – איך מתקינים פרגולה?
pixabay

הפתרון המושלם לחודשי הקיץ והחורף גם יחד

הפרגולה למעשה משרתת אתכם גם בחודשי החורף וגם בחודשי הקיץ. האם תוכלו לחשוב על בילוי מהנה יותר ביולי-אוגוסט מאשר לשבת עם החברים הטובים, הילדים המקסימים ובני המשפחה בחצר ובגינה? על מנת ליהנות משהות ממושכת, עליכם לדאוג לפתרון שיקל עליכם את מגע קרני השמש, למשל: הקמת פרגולת עץ בחצר הבית.

 

מה קורה בחודשי החורף? לא מעטים אלו הסבורים כי בחורף צריך להישאר רק בחלל הפנימי של הבית, אך בפועל ניתן לשהות גם בחודשי החורף הקרים תחת כיפת השמיים – בעת שיש לכם פרגולה. הודות לפרגולה, מי הגשם לא יצליחו להגיע אליכם באופן ישיר, כך שתוכלו להתאוורר מחלל הבית הפנימי עם כוס משקה חם גם במזג אוויר סגרירי.

 

התקנה מקצועית מבטיחה לכם תוצר מושלם

אז מה היתרון שיש לכם מהתקנה מקצועית? אתם יכולים להיות שקטים כי אתם זוכים לקבל את העבודה המקצועית ביותר, היסודית ביותר והבטוחה ביותר. התקנת פרגולה מעץ היא אינה התקנה שניתן לבצע בצורה עצמאית, זאת מאחר ונדרשת הבנה מעמיקה ומיומנות שיש רק לאנשי מקצוע מנוסים. כמו כן, כשאתם מתקינים את הפרגולה באמצעות איש מקצוע, אתם זוכים לקבל גם אחריות על העבודה, כך שבכל מקרה שלא יהיה – יש לפרגולה שלכם אב ואם.

 

מה היתרונות של התקנה עצמאית?

היתרון של בניית פרגולת עץ לבד הוא בעיקרו חיסכון כספי: אתם יכולים לבנות את הפרגולה בעצמכם וכך לחסוך את העלות שאתם משקיעים בהבאת איש מקצוע אל החצר או הגינה שלכם. יחד עם זאת, אל תשכחו כי לעתים הזול מתגלה כיקר יותר – זאת מאחר ואתם יכולים לגלות בהמשך כי לא התקנתם את הפרגולה כשורה, כך שיהיה צורך בהגעתו של איש פרגולות מקצועי שיתקן את הכשלים והליקויים שבפרגולה.

 

כמו כן, קחו בחשבון כי מאחר ואינכם אנשי מקצוע, ההתקנה עלולה לקחת לכם המון זמן, בעוד לאיש מקצוע ההתקנה יכולה לקחת זמן מועט מאד בהשוואה אליכם.

 

ההמלצה? אל תחפשו קיצורי דרך

לא מעטים אלו הנהנים לדבוק בשיטה של "עשה זאת בעצמך". בעוד ישנם דברים שאכן כדאי לבצע בצורה עצמאית, ישנם דברים שכדאי להשקיע בהם קצת יותר. הפרגולה עתידה לשרת אתכם לטווח הארוך מאד, כך שהתקנה שלא תתבצע כשורה תפגע באיכות החיים לה אתם כמהים. השקיעו סכום כסף נוסף בהתקנה מבוקרת המתבצעת על ידי איש פרגולות מנוסה.

עוד בפתח תקווה
חשבנו שיעניין אותך גם...
סלילת כביש עוקף צפוני ברעננה
השבוע החלו עבודות סלילת כביש עוקף צפוני ברעננה
שני מקרים של מעשים מגונים ברעננה
סוף למקומות השמורים
עידן אלבר. אני מקווה שיום אחד אחזור למכבי בדלת הראשית
"הרגשתי כמו בתוך חלום"
אישום: גנבה וזייפה שיקים והשתמשה בהם לצרכיה
אישום: גנבה וזייפה שיקים
בקרוב מצביעים ומשפיעים
בקרוב מצביעים ומשפיעים
ונסה וידל אביטן ביום כיף מפנק
דר ענת עמיטל מנהלת יחידת ריאות במרכז הרפואי זיו בצפת
היום הבינלאומי ללא עישון