פתח תקווה

דיור מוגן בתל אביב

כל החיים ההורים שלכם עבדו קשה, בשביל לקנות בית, לפרנס אתכם, לדאוג להשכלה שלכם, לעזור לכם להקים בית בישראל ועכשיו, זה הזמן שלהם לנוח ולהתפנק.

אתר לוקאל 02/07/2018
pixabay

עכשיו הגיע הזמן שלכם לדאוג להוריכם, לפחות כמו שדאגו לכם ואיזו דרך תתאים יותר מאשר לאפשר להם את החיבור הקהילתי, החוויות והפעילויות שמוצעים להם באחוזת צהלה, הממוקמת בצפון תל אביב? מעבר לעניין החוויות וחיים החברתיים של גיל הזהב, מדובר בגיל שמצריך השגחה של מישהו. מישהו שתמיד יהיה שם עבורם לתת מענה מידי לכל מקרה שלא יהיה.

דיור מוגן יוקרתי

אחוזת צהלה, אחת מאחוזות רובינשטיין היוקרתיות, מאפשרת לדייריה חיים ברמה גבוהה, בדירות מאובזרות, הנמצאות בבניין יוקרה באחת משכונות צפון תל אביב השקטות ובקרבה למרכז העיר. בכל דירה ישנה מרפסת שמש וחדר עבודה, הם יכולים לארח בהן את יקיריהם ובלובי הבניין, תמיד יוכלו לפגוש חבר טוב ולקחת חלק במגוון הפעילויות שנערכות באופן שוטף באחוזה.

פעילויות לגיל הזהב

באחוזת צהלה תמיד יש מה לעשות. דיירי המקום יכולים לשמור על כושר באופן קבוע ובטוח בקאנטרי המאובזר של האחוזה, כאשר יקבלו ליווי צמוד של מדריכי המקום, כך שלא יבצעו תנועה לא נכונה וישמרו על אורח חיים פעיל, כשיש מי שמוודא את שלומם. בקאנטרי מועברים גם חוגים באופן קבוע, המתאימים לצרכים של דיירי המקום, כמו: התעמלות המעודדת בניית עצם, יוגה, התעמלות מדרגה, התעמלות במים, טאי צ'י ועוד. בנוסף, יש באחוזה בריכת שחייה (שגם בה יש פעילויות קבועות) וגם ג'קוזי להתפנק בו לאחר אימון טוב.

פעילויות תרבות והעשרה

דיירי אחוזת צהלה הם קהילה תוססת ופועמת, שחבריה אוהבים את החיים, אוהבים לבלות ואוהבים לקחת חלק בפעילויות השונות. לכן, תמיד יש תכניות ופעילויות גם בתחום התרבות, כמו הצגות, מגוון חוגי אומנות ותרבות, טיולים מעשירים ברחבי הארץ, הרצאות מרתקות בתחומים שונים, מפגשים חברתיים, מסיבות ואירועים ובקיצור, כל מה שאדם צריך בכדי ליהנות מסביבה איכותית, חברתית ושלל פעילויות מהן כל אחד יכול לבחור את מה שמשמח אותו.

אחוזת צהלה – דיור מוגן שכיף לחיות בו

נכון, לא קל להתמודד עם הזדקנות הורינו ולהבין, שעלינו לאפשר להם לחיות בכבוד וליהנות מחיים פעילים גם בגיל הזהב. אבל אם תגיעו לאחוזת צהלה, דיור מוגן בתל אביב, גם אתם תוכלו להתרשם מקהילה חמה ותוססת, שבה חבריה מרגישים שייכים, בטוחים ובריאים. אין ספק שבאחוזת צהלה הדיור מוגן, אך גם מעצים, מעשיר ומעניק משמעות לכל אחד מדיירי המקום.

עוד בפתח תקווה
חשבנו שיעניין אותך גם...
יובל המבולבל , באירועי פורים ברמת השרון
קרנבל פורים חגיגי ברמת השרון
שתי גופות חולצו מהמבנה שנשרף ביפו
שתי גופות חולצו מהמבנה שנשרף ביפו
תנו לקרוא בשקט
תנו לקרוא בשקט
התחדשות כפויה או הזדמנות כפולה?
התחדשות כפויה או הזדמנות כפולה?
הקפטן החדש
'שלוות הנתינה'
רצים למעוצה
רצים למועצה
קהילה פעילה