פתח תקווה

פ"ת תציין את חודש המודעות לסרטן השד

במסגרת חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד, המתקיים בחודש אוקטובר, מואר בית שיח נשים בתאורה ורודה ויתקיימו פעילויות שיעסקו בנושא

כתב לוקאל 07/10/2018
בית שיח נשים מואר בוורוד (צילום: לשכת דובר העירייה)

במסגרת חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד המתקיים בחודש אוקטובר, יואר בית שיח נשים ברחוב מונטפיורי 3 בתאורה ורודה, וזאת במסגרת שיתוף הפעולה של יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי עם עמותת "אחת מתשע" לקידום המודעות לחשיבות גילוי מוקדם של סרטן שד בקרב נשים.

הארת הבית כמו גם בתים/מבנים אחרים בערים מרכזיות נוספות יעורר שיח ועניין ציבורי, וזאת במטרה לעודד נשים לדאוג לעצמן וללכת לבדיקת גילוי מוקדם המציל חיים.

בית שיח נשים הואר כבר ביום רביעי 3.10 באורורוד וימשיך להיות מואר במהלך כל חודש אוקטובר.

במהלך חודש אוקטובר גם יתקיימו פעילויות בבית שיח נשים שיעסקו בנושא ויאפשרו זוויות נוספות של התמודדות וצמיחה ממשבר, ביוזמת יועצת ראש העירייה לשוויון מגדרי רחל אלון. הפעילות ללא תשלום ומיועדת לתושבות ותושבי העיר.

ביום שני 15.10 בשעה 19.30 תתקיים הרצאתה של איילת גרוזניק-כתב "הכי טוב לרגע הזה", הרצאה העוסקת בתהליך הקמת המופע מרגע גילוי המחלה ועד למופע הראשון  אשר בו היא חושפת בשנינות והומור את החומרים שאספה במהלך השנים.

ביום ראשון 21.10 בשעה 19.30 תתקיים הרצאתה של אפרת רוזמן "לי זה לא יקרה". הרצאה סוחפת, מרתקת והומוריסטית על משברים בחיים, ניסים, נפילות ועליות ועל מה שבאמת חשוב בכדי לצעוד על דרך המלך.

את האירועים תפתח הזמרת הצעירה קורל  רסקובסקי שאמה שנהב חלתה לפני מספר שנים בסרטן והחלימה. קורל סיפרה כי הייתה מלווה את אמה בשיריה והם אלו שתרמו להחלמתה.

הכניסה ללא עלות בהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל. רישום בטלפון 054-5464971

*עמותת "אחת מתשע" פועלת כל השנה למען נשים החולות בסרטן השד. העמותה מעניקה תמיכה באמצעות מתנדבות שהחלימו מסרטן השד, לצד תמיכה רגשית ע"י אנשי מקצוע ומסייעת במידע ומיצוי זכויות.

*ית שיח נשים הינו בית מיוחד המדגיש, מתעד, ממחיש ומוציא לאור את פועלן של נשים פורצות דרך ומשפיעות - מתחילת היישוב בפתח תקוה ועד היום. "בית שיח נשים" הינו יחיד מסוגו בארץ ומטרתו תיקון עוול היסטורי ויצירת שיח בנושא מגדר ושוויון. הבית ממוקם ב"בית סווטיצקי" ברחוב מונטפיורי 3 במרכז העיר פתח תקוה.

עוד בפתח תקווה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הלכה על הקמפיין
הלכה על הקמפיין
אלוף הקריאה
אלוף הקריאה
מסכות, רעשנים, שירים ומכבים
שחקני מכבי תל אביב כדורסל שימחו ילדים בבי"ח איכילוב
תחרות הבנייה ירוקה
33 בתי ספר , 6 מהם מהצפון הגיעו לשלב הגמר בתחרות הבנייה ירוקה
"מסדר הדר״: השבוע ה - 12
רוכב אופניים חשמליים נפצע אנושות בירושלים
רוכב אופניים חשמליים נפצע אנושות בירושלים
שני פצועים בתאונה בין שני אופנועים בנתיבי איילון
קבוצות וואטסאפ וטלגרם במטרה לעדכן את התושבים על האירועים העירוניים  ועל שירותי העירייה
עיריית רעננה בחידוש לתושבי העיר