פתח תקווה

שר המדע נפגש עם ראש עיריית פ"ת

במסגרת הביקור הציג ראש העירייה לשר את צרכי העיר בתחום קייטנות המדע ובמיזמים טכנולוגיים בתחום הרובוטיקה

כתב לוקאל 10/12/2018
השר אקוניס וראש העירייה גרניברג (צילום: לשכת דובר העירייה)

אתמול (ראשון, 9.12.18) ביקר בפתח תקוה שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, יחד עם פמלייתו, לפגישת עבודה עם ראש העירייה רמי גרינברג. בפגישה השתתפו גם מ"מ ראש העירייה וראש מינהל החינוך רון כץ, סגן ראש העירייה וראש מינהל שפ"ע צדוק בן משה, רמי הופנברג מנהל מינהל החינוך וגיא אליהו מנהל אגף נוער וצעירים.

גרינברג: "אני מודה לשר ולצוות משרדו על הגעתם לביקור בפתח תקוה. העיר בתהליך מואץ של עבודה מול משרדי ממשלה ואני סמוך ובטוח שגם משרד המדע והטכנולוגיה יהיה שותף פעיל בכל הפרויקטים שעוד נכונו לנו".

השר אקוניס:"זהו לי ביקורי הראשון בלשכת ראש העיר פתח תקוה. אני מאוד שמח על בחירתך. אני מכיר את רמי כבר 23 שנה. כבר אז הוא היה נמרץ ואנרגטי והתכונות הללו הן  ללא ספק מתכון להצלחה" .

ראש העירייה הציג בפני השר את צרכי העיר בתחום קייטנות המדע ובמיזמים טכנולוגיים בתחום הרובוטיקה. "אני רוצה ליידע את השר  שכשפרסמנו את הרישום ל–20 קייטנות המדע, הרישום נסגר תוך שעתיים", אמר ראש העירייה לשר, שהשיב שלדעתו מדובר בהישג הכי מהיר בארץ "לאור הביקוש המרשים, משרדי יגדיל את התמיכה בקייטנות המדע בפתח תקוה", הוסיף השר.

סגן ראש העיריה רון כץ ציין כי העיר נערכת לקיום כנס גדול וקבוע בנושאי מדע, רפואה וחינוך וביקש את תמיכת השר במימון הכנס. השר השיב שאין ספק שלמיקומם של מרכזי הרפואה הגדולים בארץ בלב פתח תקוה יש משמעות לקיום כנס שכזה ולכן משרדו יהיה שותף לכך.

בתום הפגישה הוחלפו תשורות. השר העניק לראש העירייה ספר של משרד המדע והטכנולוגיה ובה כתב הקדשה:" אדוני ראש העיר, פתח תקוה שאתה עומד בראשה היא עיר ותיקה בישראל עם עתיד גדול מאוד! בהצלחה".

עוד בפתח תקווה
חשבנו שיעניין אותך גם...
גל ירוק בציר בן יהודה מזרח
גל ירוק בציר בן יהודה מזרח
האדריכלית טלי שרמן
אדריכלית עיר חדשה ברעננה
כחמישה עשר באב
"לא רק חג האהבה"
שרי ירושלמי מתמודדת למועצת העיר
קנצלר וד"ר לשם כבוד
נולי עומר מציגה: אקלקטיפוס
תושבת כפס השתתפה בטקס במעמד האפיפיור
מכפ"ס לטקס במעמד האפיפיור
גימרה אמרה מקבל את מגן ההוקרה מראש העירייה
שיא ישראלי במרתון