פתח תקווה

השתמשו באתר היכרויות לשדוד גברים

כתב אישום שהוגש נגד בני זוג מקריית אונו מייחס להם שוד של גברים עמם הם יצרו קשר באמצעות אתר היכרויות המהווה פלטפורמה להיכרויות בין גברים אמידים לנשים צעירות שמעוניינות בתמיכה כלכלית

כתב לוקאל 11/12/2018
ניסו לשדוד גברים (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה לביהמ"ש המחוזי בעיר כתב אישום נגד בני זוג (בן 24 ובת 18) תושבי קריית אונו, בגין 2 מעשי שוד וניסיון שוד. בן הזוג מואשם גם בתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות.

על פי כתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד אלעד דיין, הנאשמים קשרו קשר לבצע שורה של מעשי שוד נגד גברים אשר נכנסו ופעלו באתר "שוגר דדי" – אתר הכרויות המהווה פלטפורמת הכרויות בין גברים אמידים לנשים צעירות המעוניינות בתמיכה כלכלית. לשם כך, יצרו הנאשמים פרופיל באתר, הנחזה להיות של בחורה צעירה המבקשת לקיים מפגש מיני תמורת תשלום.

בשני מקרים שונים, תיאמו הנאשמים פגישות עם קורבנות פוטנציאליים, בין על ידי פנייתם של הנאשמים ובין על ידי פניית המתלוננים, כשהם מתדרכים את המתלוננים להגיע למקום המפגש עם סכום כסף בסך אלפי שקלים, לתשלום עבור יחסי המין. משהגיעו המתלוננים, ארב להם הנאשם במקום המפגש, איים עליהם, תקף אותם, גנב מהם את כספם ונמלט מהמקום, הכל בידיעת ובהסכמת הנאשמת. במקרה הראשון שדדו הנאשמים מהמתלונן 5000 שקל במזומן ושיק על סך 2546 שקל. במקרה השני שדדו הנאשמים מהמתלונן 1600 ש"ח.

במועד אחר, במסגרת פעילות יזומה של משטרת ישראל שנועדה לאתר את הנאשמים, קבעו חוקרי משטרה מפגש עם הנאשמים לצורך מתן שירותי מין תמורת 1,500 שקל. במועד הקבוע, הגיע שוטר שהתחזה לצרכן שירותי מין למקום, שם המתין הנאשם במטרה לתקוף ולשדוד את השוטר. הנאשם והשוטר צעדו זה לעברו של זה על אותו השביל, ומשהגיע הנאשם סמוך לשוטר, חסם את דרכו, אחז בו בחוזקה, ואמר לו בטון מאיים תוך איום באגרופו. בשלב זה השוטר הזדהה בפני הנאשם כשוטר, והודיע לנאשם כי הוא עצור. הנאשם בתגובה, ניסה להכות באגרופו את השוטר שחמק. לאחר החלפת מהלומות בין השניים, וניסיון הימלטות של הנאשם, הוא נתפס ע"י השוטר.

עו"ד דיין כתב בבקשת המעצר כי "מעשי השוד, אשר בוצעו באלימות ובמקרה אחד לאור יום, מקימים מעצם טיבם וטבעם את עילת המעצר... מעשים אלה מבססים חשש ממשי למסוכנות כלפי שלום הציבור וקניינו. עוד ניתן ללמוד על מסוכנותם של המשיבים, לאור התחכום והשיטתיות, בה פעלו... המשיבים בחרו בקורבנות פגיעים, אשר ימנעו מלפנות לעזרת רשויות החוק בשל רצונם שלא להיחשף ולסכן את תאם המשפחתי וסביבתם הקרובה. המשיב בעצמו מעיד כאלף עדים על מסוכנותו, כאשר מסר בחקירותיו שאילולא היה נתפס היה ממשיך ומבצע מעשי שוד במסגרת אותה שיטת פעולה אשר פיתח יחד עם המשיבה."

 

עוד בפתח תקווה
זאב גולדשמיט מיכאל פרוסמושקין 27/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 21/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גאווה מקומית בחינוך
גבר טבע למוות בתא
גבר טבע למוות בת"א
עידו בן ארי זל. משחק לזכרו נגד קבוצתו האהובה
משחק כדורגל לזכרו של סמ"ר עידו בן ארי ז"ל
ש"י ספרותי
פעילות חדרי בריחה בספרייה העירונית בחוהמ פסח
פעילות פסח בספרייה העירונית בהוד"ש
נחקרו בעלי חברת טלמרקטינג בראשל"צ
שתי חב' יזמיות החלו לקדם פינוי בינוי ביוספטל
תאונת דרכים בין רכב לאופנוע בכביש 20, סמוך למחלף קקל לכיוון דרום
רוכב אופנוע נפצע קשה בתאונה בנתיבי איילון