פתח תקווה

חמודי בשניידר

מרפאה חדשה לילדים נפתחה במרכז שניידר

כתב לוקאל 20/01/2019
צילום: פאביאן קולדורף

מנתוני המוסד לביטוח לאומי עולה כי 33% מתושבי פתח תקווה הנם ילדים עד גיל שמונה עשרה. בעיר הנמצאת בתנופת גידול והתרחבות, ששליש מתושביה הם ילדים, נדרש לפתח ולהרחיב גם את שירותי הבריאות כדי לתת מענה לצרכים הגדלים של תושבי העיר, וזה מה שעושים ב'כללית' בימים אלה עם פתיחתה של מרפאת ילדים חדשה במרכז שניידר לרפואת ילדים.

 

המרפאה אשר נפתחת השבוע תפעל במודל ייחודי תוך רתימת מיטב המומחים של שניידר למתן שירות רפואי לילדי 'כללית'.  המרפאה הממוקמת בקומת הכניסה תפעל שישה ימים בשבוע, בשעות נרחבות ונוחות המותאמות להורים לילדים צעירים.

היתרון המרכזי במרפאה נעוץ בכך שהשירות הרפואי יינתן על ידי שישה רופאים, מומחים ברפואת ילדים ממרכז שניידר ובהם: ד"ר איתי ברגר, ד"ר גילת לבני, ד"ר מיכל נבו-שנקר, ד"ר פטריק שטפלר, ד"ר ליעד אבנרי וד"ר שירי רובין.

 

לדברי עידו לקס, מנהל מחוז דן פתח תקווה של כללית "אנו שמחים לפתוח מרפאה חדשה אשר רותמת את כל היכולות הרפואיות והמקצועיות של כללית ומומחי שניידר לטובת ילדי פתח תקווה. לקוחות המרפאה ייהנו מכל השירותים הרפואיים במקום אחד, תוך רתימת המקצועיות, הניסיון והתשתיות של שניידר לטובת שירות נגיש זמין ואיכותי ובמינימום מאמץ למטופלים".

 

לדברי ד"ר איתי ברגר, רופא בכיר במחלקת ילדים א' במרכז שניידר ומנהל מרפאת חמודי בשניידר "מדובר במרפאה יחידה מסוגה, המאפשרת קבלת שירות של רפואת קהילה על ידי רופאים מומחים ובכירים ממרכז שניידר. עבודת הרופאים תעשה בגישה קבוצתית, שתקנה לנו היכרות טובה ומעמיקה עם המטופלים ותאפשר לנו להיוועץ ביננו ועם יתר עמיתנו בשניידר, בעת הצורך. בנוסף, השקענו מחשבה רבה בהתאמת השירות לצרכים של הורים לילדים צעירים, הן מבחינת שעות הפעילות והן מבחינת ריכוז הפעולות הנדרשות, כמו צילומי רנטגן או בדיקות דם, במקום אחד".

  

מרפאת חמודי בשניידר תפעל שישה ימים בשבוע. בשעות הבוקר המוקדמות החל מהשעה 6:30 ועד השעה 8:15 לפני היציאה לעבודה ולאחר מכן בשעות אחה"צ  בין 20:15-16:00 בימי שישי בין 8:15-12:00. בדיקות מעבדה ובדיקות רנטגן יבצעו במקום, ובכל שעות פעילות המרפאה. התשובות לבדיקות ימסרו בטווח זמן של עד כשעה כך שהורים לא יצטרכו לפנות לחזור למרפאה או להמתין בבית עד לקבלת התשובה. שירותי בית המרקחת ניתן לקבל ב'ניופארם' הממוקם במתחם הסמוך של ביה"ח בלינסון והחניה חינם.

 

 

 

 

עוד בפתח תקווה
חשבנו שיעניין אותך גם...
'זה מאבק על הבית'
תלמידים בעת הביקור בפלורידה
לגעת בחלל
שיתוף פעולה מרגש בין האקדמית נתניה ועמותת אלוט
שיתוף פעולה מרגש בין האקדמית נתניה ועמותת אלו"ט
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה
פנה ברוטב פסטו תרד ושמנת
אגם רודברג בקמפיין ל - SKECHERS
גאווה לנבחרת הגודו של מקום בלב בראש העין
גאווה לנבחרת הג'ודו של "מקום בלב" בראש העין
מועצה אזורית חוף הכרמל
מלגות בסכום שיא