פתח תקווה

מדליות לנבחרת הג'ויג'יסטו

מדליות לנבחרת הג'ויג'יסטו של הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול.

כתב לוקאל 04/02/2019
מדליות לנבחרת הג'ויג'יסטו
קרדיט עיריית פ"ת

הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בפתח תקווה, בניהולו של שלומי ערה, מפעילה מזה  כשלוש שנים בשיתוף מתנ"ס נפלאות, בניהולה של הגב' צפנת יפת, נבחרת ג'ויג'סטו המונה כ- 13 נערים, תחת הדרכתו של המאמן אדם בן דוד.

אדם, עד לפני שנה, בין שאר עיסוקיו היה גם מדריך חבורות רחוב ברשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול, בנה נבחרת מאתגרת ללא כל ניסיון בתחום, אותה הצליח לגבש חברתית, להקנות ערכים בכלל ובספורט בפרט, תוך שימת דגש על מקצוענות והתמדה.

ביום שבת האחרון התחרו חברי הנבחרת בתחרות הארצית שנערכה בסביון, והגיעו להישגים מרשימים לנוער ללא ניסיון קודם בתחום ובפרק זמן קצר של אימון.

לדברי אדם בן דוד, המאמן, "לכל החברה היו קטגוריות קשות והם התעלו על עצמם ונתנו הכל, האימונים והעבודה הקשה שלהם השתלמו והם הצליחו להביא את היכולת שלהם לידי ביטוי".

אדם הוסיף כי "חברי הנבחרת מבקשים להודות בשמם ובשם ההורים, שחלקם הגיעו כצופים לתחרות, לרשות למאבק באלימות, בסמים ואלכוהול ומתנ"ס נפלאות על התמיכה והזכות להיות שייכים לפרויקט נפלא שכזה".

שלומי ערה, מהל הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול, ציין כי "הזכייה במדליות זה ה'סוכרייה' שמגיעה לנערים שלנו על כוח רצון והתמדה ערכית חינוכית וספורטיבית ולא רק על בתחרות, אלא גם כל אחד לעצמו בבית הספר וגם בשעות אחה"צ והערב, כמנהיגים מובילים חיוביים וזה העיקר".


עוד בפתח תקווה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חג מולד שמח
שדרוג המרכז לגיל הרך בעפולה
מרפאת השמנה חדשה נפתחה בבית חולים "מאיר"
הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים
הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים
חדר הביטחון בגן כבר לא ישמש כמחסן
מכרז לדירות להשכרה ארוכת טווח
הרביעי בדרך?
הוגבלה תנועת רכבי לימוד תנועה